top of page

Akıllı Kamera Sistemleri

Sadece gören , kayıt eden değil  ! Görüntüden  olay analizi yapan , uyaran , önleyen aktif güvenlik sağlayan yeni nesil profesyonel güvenlik kamera sistemleri .

insan sayma

Daha az mı ziyaretçi geldi, yoksa ziyaretçi sayısında fark edilir  bir değişiklik olmaksızın, müşteri sayısında mı bir azalma meydana geldi? işte bu kritik soruya verilen cevap,

yüz tanıma kamerası

Yüz özellikleri bireylerin parmak izleri gibi doğuştan sahip oldukları, onları diğer insanlardan farklı ve eşsiz kılan çok önemli ayırt edici özellikler olarak nitelendirilmektedir. Kamera üzerinden etkin analiz çözümü sunuyoruz

olay analizi kamera yazılımı

Kameraların insan gözüyle izlenmesi ve görüntülerin yorumlanması mümkün olmamaktadır. Tüm bu ihtiyaçlardan dolayı Platin Teknoloji  kameralardan alınan görüntüleri yorumlayıp daha önceden belirlenen senaryoların çalışmasın sağlayan görüntü – olay analiz yazılımları geliştirilmiştir.

Plaka tanıma yazılım

Kamera görüntüsünden plaka tanımasını ve kayıt edilmesini sağlayan sisteminiz araç sirkülasyonunun güvenli sağlanması ve plakaların kayıt edilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

çatı yazılım ile entegrasyon

CCTV sisteminin, Yangın algılama ve ihbar sistemi, Access Kontrol sistemi ve tüm zayıf akım  sistemlerinin
entegrasyonunu sağlayan merkezi çatı yazılım çözümleri

inşaat ve etkinlik kamerası

İnşaat , Etkinlik , konser , fuar alanlarındaki hareketlerin  kısa filmler halinde görüntülenmesi , İnşai işlemlerde yapının gelişimini timelapse kısa film halinde oluşturulmasını sağlayan etkinlik kameraları ile çözümler sunmaktadır.

köy ilçe il kameradan canlı

Güvenlik sisteminizde kullanıdığınız IP tabanlı kameralarınızı web sitenizden izlemek istiyorsanız .Çözüm Platin teknolojide Marka ve model bağımsız IP kameralarınızı ek bir kodek, player , şifre v.s  ihtiyacı duymadan yayınlayabilmeniz ve her türlü tarayıcıdan ve masaüstü  ve mobil cihazlardan izlemenizi  sağlamaktayız.

termal kamera

Mutlak karanlıkta işlev gören  termal kameralar ile etkin güvenlik çözümleri sunuyoruz. Elde edilen görüntüden   hareket algılayabilir , çevresel riskleri analiz edebilirsiniz. Ortamdaki ağaç çit v.b  sabit nesneler , Yağmur , kar gibi çevresel etkiler kesinlikle hatalı   alarm oluşturmaz .

akıllı direk

Sokaklarda Aydınlatmanın sağlandığı ve  Bazı merkezi alanlarda üzerine reklam ilanlarının asıldığı klasik direklerden akıllı direklere geçme vakti gelmiştir.
Peki Akıllı direkte  neler var neler;
Asli görevi olan aydınlatma için Solar Led Armatür , Wi-fi  , Akıllı  Kamera ,Hava kalitesi ,Panik buton ,İnterkom  reklam alanı ,Solar  sarj istasyonu

radar ile çevre güvenlik

Çevre güvenliğinin ön planda olduğu askeri tesis , endüstriyel alanlar , limanlar , gümrüklü sahalar  vb tüm alanlarda  gelişen teknoloji ve akıllı kameralar sayesinde sadece IP kamera sistemi kullanılarak çevre güvenliğin sağlanması mümkün olmaktadır. Sis çökmez ise kar yağmaz ise güvendesiniz. Çözüm Yeni nesil  entegre radar olacaktır.

kablosuz kamera

Kablo çekilmesinin ciddi tadilatlar ve maliyetler gerektiren  alanlarda çözüm olarak kablosuz kamera ile güvenlik risklerinizi minimize eden elektrik olmasa dahi güneş enerjisi ile  çalışabilecek  profesyonel kamera sistemi  haberleşme çözümleri sunulmaktadır.

Otomatik Sesli Işıklı Uyarı ve Konuşma

Çevre Güvenlik Projenize özel mevcut IP Kamera sistemini ve yazılım ile entegre çalışabilir sesli ve ışıklı uyarı çözümleri için Platin Teknoloji uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Akıllı Kamera Sistemleri: Hizmetler
bottom of page