top of page
inşaat ve etkinlik kamerası

İnşaat ve Etkinlik Kameraları

İnşaat , Etkinlik , konser , fuar alanlarındaki hareketlerin  kısa filmler  timelapse  halinde görüntülenmesi , İnşai işlemlerde yapının gelişimini kısa film halinde oluşturulmasını sağlayan etkinlik kameraları ile çözümler sunmaktadır.

 

Hızlandırılmış video kaydı

video kaydını kameralı güvenlik uygulamaları ile birleştirir

inşaat sektöründe proje ve inşaat sürecindeki uygulamaların , fuar , Miting , Konser ve etkinlik alanlarında  etkinliğe ilişkin hızlı timelapse video görüntüsü oluşturulabilir.

 

Nasıl çalışır

hızlandırılmış çekim uygulaması sabit aralıklarla çekilen ve daha sonra belirli bir olayın veya etkinliğin hızlandırılmış filmini oluşturmak üzere birleştirilen hareketsiz görüntüler kaydetmek için tasarlanmıştır

 

Yapılandırma ve yönetim

operatör dostu olarak tasarlanmıştır, sistemler raporlaması ise size karşılık gelen kamera durağan görüntüleriyle birlikte zaman aralığı ayarlarının bir pano görünümünü sunar. Görüntü yakalamayı saniyelerden saatlere kadar kaydetmek istediğiniz uygulamaya göre yapılandırabilirsiniz.

 

Gündüz/Gece Modu

gündüz, gece veya her ikisinde de kaydetmeyi seçin. Bir günün başlangıç ve bitiş zamanları ihtiyacınıza göre yapılandırılabilir.

 

Bir program uygulama

 Sadece gün doğumu/gün batımı gibi belirli olaylar için gündüz/gece modunu daha da uzatmak için özel bir program ekleme seçeneği de vardır.

 

Birden çok depolama seçeneği

kamera bir FTP konumuna görüntüler gönderebilir veya onları daha sonra almak için yerel SD kartına kaydedebilir.

 

Yapılandırılabilir dosya adı

dosya adı ön eki yapılandırılabilir ve bununla birlikte dosya adını sırasıyla numaralandırma veya zaman ve tarihe göre sıralandırma seçeneği vardır.

 

Görüntüleri aktarma

Adobe Lightroom gibi araçları kullanarak kendi hızlandırılmış videonuzu oluşturmak için SD kartına kayıtlı görüntüleri dışa aktarır.

bottom of page