top of page

Termal Kamera Ve Özel Yazılım Çözümleri

Tüm çevresel şartlarda çalışabilir ve mevcut kapalı devre kamera sisteminizle entegre çalışır !!  Gündüz  güvenlik kamerası gibi görüntü sağlar ışık şidddeti düştüğü an termal sensör devreye girer ve termal cctv kamerası olarak görevine kesintisiz devam eder. Klasik termal kameralara göre  kolay gizlenebilir , izlenebilir ve kullanılabilir  bir kapalı devre kamera sistemidir . Tamamen dış ortam şartlarına uygundur .

Mutlak karanlıkta işlev gören  termal kameralar ile etkin güvenlik çözümleri sunuyoruz. Elde edilen görüntüden   hareket algılayabilir , çevresel riskleri analiz edebilirsiniz. Ortamdaki ağaç çit v.b  sabit nesneler , Yağmur , kar gibi çevresel etkiler kesinlikle hatalı   alarm oluşturmaz .  

 

termal cctv kamera
termal kamera ile vücud  ısısı  ölçümü

Termal Kamera Vücud Sıcaklığı Ölçümü

Belirli bulaşıcı hastalıkların tespitinde vücud sıcaklıklarının yukarılara çıkması ilk teşhis için önemli olmaktadır. Bu hastalığın bulaşıcı hastalıklardan olduğu dikkate alndığında insanların bir arada  çalıştıkları ofisler , fabrikalar ve endüstriyel tesislerde ;  insanların toplu olarak seyahat ettikleri havalimanları , otogarlar , metro -metrobüs istasyonlarında ; Eğitim kurumları ve kampüslerde . alanının ilk girişinde bulunan güvenlik  kontrol noktası veya turnike alanlarına konumlandırılacak termal kameralar ile kalabalıklar içerisinde temas etmedek tüm kişilerin vücud sıcaklılarının ölçülmesi ve risk sıcaklık belirtisi veren kişilerin tesise alınmaması sağlanabilir. Bu sayede bulaşıcı hastalıkların hızlı yayılımın önlenmesi sağlanacaktır.

bottom of page