top of page
köy ilçe il kameradan canlı izle ve yayınla

IP Kamera ile  İnternet üzerinden ,
7 gün , 24 saat  Canlı yayın

Güvenlik önlemleri için kullandığınız  yeni nesil Ip kameraların internet sitesi üzerinden canlı yayın  yapabildiğini biliyor musunuz ?  Üstelik canlı yayın için ek donanım gerektirmez.

Peki IP kameranın canlı görüntü  yayınlanması nasıl yapılacak ? :  İnternet bağlantınız ilgili hizmet sağlayıcıdan  statik IP  ( İnternete bağlanan cihazların değişmeyen IP adreslerine, statik IP denir.  )  haline getirilmesi ve modem üzerinden kameraya ilgili port yönlendirilmesi ile mümkün olmaktadır.  Bu işlem sonrasın Platin Teknoloji uzmanları web siteniz üzerinden yayın yapabileceğiniz kodu sizinle paylaşmaktadır. 

Güvenlik sisteminizde kullandığınız IP tabanlı kameralarınızı web sitenizden izlemek  ve kameraların görüntülediği il , ilçe , köy meydanı , etkinlik , konser , spor müsabakası , fuar , panayır  alanlarını yayınlamak istiyorsanız .

Marka ve model bağımsız IP kameralarınızı ek bir kodek, player , şifre v.s  ihtiyacı duymadan yayınlayabilmek ve her türlü tarayıcıdan ve masaüstü  ve mobil cihazlardan izlemenizi sağlamaktayız.

 

Ip kameralarınızın da Canlı yayın yaparak web sitenizden otelinizin tanıtımını sağlayabilirsiniz.

Spor karşılaşmalarını canlı yayınlayabilirsiniz.

Söyleşi , konferans. eğitim v.b etkinlikleri mevcut ıp kameralarınızı kullanarak web sitenizden canlı yayın yapabilirsiniz.

Otelinizin Balo salonundaki etkinliğini canlı yayınlayarak hizmet kalitenizi arttırabilir ve müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

İşletmenizdeki çocuk oyun alanını misafirlerinizin web sitenizden izlemesini sağlayabilirsiniz.

Konser ,gösteri vb etkinlikleri mevcut ıp kameralarınızı kullanarak canlı yayınlayabilirsiniz.

İl, ilçe , köy , yayla gibi alanlardan  turizm amaçlı bölgelerin yayınlarını web sitenizden yapabilir ve tanıtımına katkı sağlayabilirsiniz.

Siteniz ortak alanlarındaki IP kamera görüntülerini web üzerinden yayınlayabilir siniz.

Şehir Kameraları

Köy Kameraları 

İlçe Kameraları 
Trafik Kameraları
Hava Limanı  Kameraları

Halı Saha Kamerası 
Okul Kameraları
Site İçi Kameralar
Havuz Kameraları
Sahil  Kameraları
Meydan Kameraları

Web sitenizden canlı yayın yapmanız artık çok kolay . 

Kendi sitenizi oluşturun canlı yayınınızı kolaylıkla yapın .

bottom of page