top of page

Sistem Odası  Güvenlik Çözümleri

Sunucular

Sistem odası İSO 27001 standartın gerektirdiği  Sıcaklık, nem takibi  Şebeke voltaj frekansı, UPS voltaj-frekansı, Topraklama voltaj takibi ,duman, klima gazı sızıntısı, doğal gaz , su baskını , sızıntısı ,Klima, UPS, , Oda Giriş kontrol ,  Kamera  alarm senaryoları 

 

Sistem Odası ,Elektriksel Alanlar , Kasa dairesi , depo , arşiv  gibi alanlar ile  tüm sektörlere özel olmak üzere sıcaklık, nem, gürültü, hareket, CO, Voltaj, duman, su baskını, frekans, toz, titreşim, basınç gibi değerlerinin  takibi ,analizi , raporlanması çözümleri

Veri Bulut
novec-1230-gazli-sondurme-sistemleri-21-

Sistem odası otomatik gazlı yangın  söndürme sistemleri . Fm 200  ve muadili söndürme sistemleri, insana ve koruduğu alana zarar vermez . Olası yangın anında Ortamı  hızlı ve temiz şekilde  dağıtır  yağlı kalıntı, partikül veya suyu geride bırakmayacak şekilde görevini yerine getirir . FM-200 ortamdaki oksijeni  baskı altına alarak  hızlı bir şekilde  yangınları durdurur. 

Sistem odalarının  kabinlerinin kullanımının sınırlanması , raporlanması için geçiş kontrol çözümleri

RACK KABİN KİLİDİ.jpg
Image by Bernard Hermant

Sistem odası güvenlik risklerinin yönetimi için kapalı devre kamera sistem çözümleri sunmaktayız. Sürekli kayıt özelliğine ek Akıllı analiz ile anlık  girişlerde görüntülerin yöneticiler ile paylaşılması ile güvenlik riskleri minimize edilmektedir.

Hassas cihazların ve verilerin güvenliği için saha ve çevre şartlarını takibi , raporlanması ve olası risklerin gerçekleşmeden önlenmesi gereksiniminden dolayı ortam izleme sistemi ve algılayıcı sensörleri kullanılmaktadır.

Sunucu
bottom of page