Sigara -Tütün Dumanı Algılama ve Alarm Sistemleri

sigara dumanı algılama ve alarm sistemi
adresli sigara dumanı algılama ve alarm

Sigara Tütün vb yasak ve sağlığa zararlı  ve işletmelerin içinde kullanımı risk oluşturucak tütün barındıran tüm ürünlerin dumanlarını algılayan çözümler  ve alarm Dedektör çözümleri sunmaktayız.

Kontrolsüz alanlarda sigara tüketiminin takibi ve önlenmesi için sigara dumanı algılama uygulamaları  kişilerin sağlığını , iş yerini risklerden  korumanın yanında iş veriminde artış sağlayacaktır . 

araç tipi sigara dumanı dedektörü
sigara ateşi alev algılama

Araç içinde sigara içme yasağı varken bu koku nasıl oluşur.Tabiki sigara içilerek , Camlar açık olsa , havalandırma çalıştırılsa ,parfümde sıkılsa tütün dumanı kokusu aracın dokularına işler . 

Tütün barındıran tüm ürünlerin kullanıma başlamadan önce ateşleme kaynağı olarak kullanılan çakmak ve kibrit alevini daha sigarayı yakma aşamasında algılıyoruz.

anonslu sigara dumanı algılama ve alarm
sigara tütün dumanı dedektörü

Sigara dumanı dedektörleri algılar , Anons otomatik devreye girer '' Sigara içmek yasaktır. Sigarayı güvenli şekilde söndürün , Havalandırın ,  Alanı terk edin '' 

Bina otomasyon , alarm vb sistemler ile entegre edilmesi için sigara dumanı dedektör çözümleri ile etkin algılama sunuyoruz.