top of page
Ofiste Gece Vardiyası
Ana Sayfa: Hoş Geldiniz
Ana Sayfa: Ürünler
yangın algılama sistemleri

İnsanların yaşadıkları, çalıştıkları ortamlardaki yangınlar ciddi emeklerle sahip oldukları kazanımları ve can güvenliği açısından riskleri oluşturmaktadır. Yangın algılama sistemi korunacak alana ait tüm noktaların anlık  yangın riskine karşı kontrol  edilmesine imkan vermektedir.

akıllı kamera

Kameraların insan gözüyle izlenmesi ve görüntülerin anlık yorumlanması mümkün olmamaktadır. Tüm bu ihtiyaçlardan dolayı Platin Teknoloji  kameralardan alınan görüntüleri yorumlayan  görüntü – olay analiz yazılımları geliştirilmiştir.

geçiş kontrol sistemleri

insanların yoğun olarak çalıştıkları fabrikalar, holdingler, kamu kurumları, bankalar v.b işyerlerinde insanların giriş çıkışlarının kontrol altına alınması , bina içerisinde kullanacakları odaların sınırlandırılması, kullanıcıların hareketlerinin takibi ve raporlanması amacıyla kullanılır.

engelsiz yaşam çözümleri

Bireylerin  engel durumuna  bakılmaksızın yardıma  ihtiyaç duymadan toplumsal yaşama katılabilmeleri için alınması gereken tüm Elektronik erişilebilirlik çözümlerine ulaşabilir. Platin Teknoloji uzmanlarından destek alabilirsiniz.

işçi sağlığı ve güvenliği

İşletmeler için , İşçi sağlığı ve işletme güvenliği konusundaki  elektronik çözümlerimize buradan ulaşabilir . Platin Teknoloji Uzmanlarından İSG risklerinize özel çözümlere ulaşabilirsiniz.

sigara dumanı algılama ve alarm
referans 1.png

Referanslarımızdan 

bottom of page