top of page
geçiş kontrol sistemi
Geçiş Kontrol Sistemleri: Görüntü

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Platin teknoloji tarafından tesis edilen kartlı geçiş kontrol sistemleri insanların yoğun olarak çalıştıkları fabrikalar, holdingler, kamu kurumları, bankalar v.b işyerlerinde insanların giriş çıkışlarının takibi, bina içerisinde kullanacakları odaların sınırlandırılması, kullanıcıların hareketlerinin takibi ve raporlanması amacıyla kullanılır.

Kişilere verilen kartlar üzerine resim ve kişisel bilgilerin baskı yapılmasıyla kalabalık işyerlerinde yaşanan başkasının kartını kullanma gibi problemleride gidermektedir.

Platin Teknoloji projenin gereksinimleri doğrultusunda dünyanın önde gelen markalarından honeywell , ürünlerinden PW5000 - PW 2200 - NETAXS serisi Winpak pro - international yazılımlarıyla çalışan ürünleri; HONEYWELL , DAHUA ,HIKVISION , ROSSLARE, HID ve INDALA markalı üstün teknoloji ürünü kart okuyucuları ile Türkiye projelerimizde kullanmaktayız.Uygulama çeşitleri şunlardır:

 

Parmak izli kontrol

Göz retinası kontrol

Yüz tanıma 

Smart kart

Proximity kart ve şifre uygulamalar

 

  Geçiş kontrol panelleri, RS232 - RS485 ve TCP/IP tabanlıdır. Kartı Geçiş ve Güvenlik Sisteminin Kontrol panelleri arası bağlantıların standart RS485 haberleşmesinin hat uzunluğunu sağlayamadığı noktalarda sistem TCP/IP tabanlı paneller kullanılarak bina bölümlere ayrılır. Kapasite olarak her TCP/IP panele çeşitli sayılarda markaya göre RS485 protokollü panel bağlanarak toplamda 1000 üzerinde panel, binlerce kapıya kadar onbinlerce kullanıcıya hizmet verilebilmektedir. Sistemde her panelin ayrıca olay hafızası da bulunmaktadır IP Tabanlı mimari yapısı nedeniyle birbirine binlerce kilometre uzaktaki binalardaki geçiş kontrol sistemlerinin birbirine entegre çalışmasa sağlanabilmektedir.

Platin teknoloji tarafından bu şekillde yapılmış 25.000 kullanıcılı toplamda 1500 geçiş noktası, 100 turnike den oluşan birbirinden farklı illlerdeki 17 binanın entegre çalıştığı projeler bulunmaktadır.

Geçiş Kontrol Sistemleri: Metin
rack kabin elektrikli kilit

Sistem Odasında her kabinet kilitli tutulur; ancak uygulamada bu yöntem pratik bulunmadığı için bu anahtarların ya hepsi aynıdır, ya bir takip sürecine tabi değildir ya da hiç kullanılmazlar: kabinete erişimde yetkilendirme, loglama ve alarm yönetimi yapılmaz. Çözüm Rack kabin türü geçiş kontrol uygulamalardır.

kablosuz geçiş kontrol kilit ve okuyucu

Mevcut ofisinizdeki kapılarda revizyon yapmadan kablo çekmeden profesyonel kartlı geçiş kontrol sistemi yapmanız ve mevcut diğer sistemlerle entegre etmeniz artık çok kolay. Kablosuz kilit ve okuyucu Çözümleri Platin Teknolojide

ıp tabanlı kart okuyucu

Kontrollü hale getirilmesi gereken tüm kapılar ve geçiş noktaları için IP tabanlı çözümler  sunmaktayız. Çözümlerimiz ile mevcut network altyapınız ile ilave kablo ihtiyacı olmadan çözümler sunmaktayız.

kablosuz kilit okuyucu

Otel tipi Kilit ve Okuyucu Sistemleri

Banka , holding gibi yoğun ofis ve insan sirkülasyonunun olduğu alanlar Hastane ,Otel, Motel , devre mülk türü günlük kullanıma yönelik işletmeler Residence , plaza türü organizasyonlar için kapıların kullanımın yetkilendirilmesi ve raporlanması çözümleri

mobile telefon ile geçiş kontrol

Artık akıllı telefonlar  Turnikeler , Asansörler , kapılara, geçişler  için kullanabilir .Yeni çözüm, günümüzün mobil dünyasında kullanıcının güven ve konforunu  sağlar.

hid-omnikey

 Akıllı kart okuyucular , Kart üzerindeki alana bilgi yazabilir , okuyabilir ve bu alanı şifre denetimi için kullanabilir . Hid Omnikey  Akıllı okuyucular herhangi bir bilgisayardaki herhangi bir uygulama için herhangi bir akıllı kartı desteklemek üzere tasarlanmıştır. 

bottom of page