top of page
mobil geçiş kontrol.jpg

Mobil Geçiş Kontrol Çözümleri

Akıllı telefon ,Mobil cihaz kullanarak güvenli, rahat kapı açma  ; Telefonunuz artık personel geçiş kartınız 

Artık akıllı telefonlar  Turnikeler , Asansörler , kapılara, geçişler  için kullanabilir .Yeni çözüm, günümüzün mobil dünyasında kullanıcının güven ve konforunu  sağlar.

  • Kullanıcı Rahatlığı:  Kullanıcıların artık tesislere erişmek için bir kart taşımaları gerekmiyor ve artık mobil cihazlarını kullanabilirler. Son derece sezgisel "Dokun" ve "Döndür ve Devam Et" hareketleri sayesinde, çalışanlar daha rahat ve verimli erişim elde edebilir.

  • Operasyonel Verimlilik ve Maliyet Etkinliği:   HID Global'in son derece kararlı çevrimiçi yönetim portalını kullanarak yöneticiler, bulut aracılığıyla kimlik bilgileri oluşturabilir, yönetebilir, yayınlayabilir ve iptal edebilir. Abonelik faturalandırması seçeneğiyle, müşteriler kullanıcı lisansları eklenebildiğinden veya kaldırılabildiğinden daha öngörülebilir bir maliyetten yararlanır. Bu, kuruluşların iş ihtiyaçlarına yanıt olarak verimli bir şekilde ölçek büyütmelerine veya küçültmelerine olanak tanır.

  • Daha Yüksek Güvenlik:  HID Mobil Erişim, HID Global'in çalışma süresi ve bağlanabilirlik taahhüdünü gösteren, en az% 99,5 hizmet kullanılabilirliğine sahip bir hizmet seviyesi anlaşmasıyla desteklenen son derece güvenli ve güvenilir bir bulut platformu aracılığıyla sağlanır. Dahası, çözüm Seos kimlik bilgisi teknolojisiyle destekleniyor ve her bir mobil kimliği cihaza bağlamak ve verileri hareketsiz ve hareket halindeyken korumak için veri bütünlüğündeki en iyi uygulamaları takip ediyor.

bottom of page