top of page

HID Omnikey Yeni Nesil Akıllı Kart Okuyucular

Herhangi bir bilgisayardaki herhangi bir uygulama için herhangi bir akıllı kartı desteklemek üzere tasarlanmıştır. Hid  Omnikey kart okuyucu cihazları, tüm Windows platformlarından Linux ve Mac OS'a kadar tüm ilgili işletim sistemlerini destekler. PC / SC, WHQL, USB CCID, EMV 2000 ve Common Criteria dahil tüm ilgili endüstri standartlarına yönelik sertifikalar, dünya çapında uyumluluk ve herhangi bir sisteme kolay entegrasyon sağlar.

hid 3021 kart okuyucu

USB arayüzlü yüksek performanslı Omnikey akıllı kart okuyucu

Dünyanın önde gelen yenilikçi akıllı kart okuyucu üreticilerinden Omnikey ürün markası ile HİD  Global, OMNIKEY® 3021 USB ile masaüstü ve mobil kullanım için küçük form faktöründe yüksek performanslı bir akıllı kart okuyucu sunuyor. OMNIKEY® 3021, çevrimiçi bankacılık veya dijital imza uygulamaları gibi tüm temaslı akıllı kart işlemlerine uygun, kurulumu kolay bir USB cihazıdır.

Ana Özellikler

 • Zarif tasarım

 • Mektup dükkanı için uygun küçük form faktörü

 • Tüm büyük işletim sistemleri desteklenir

 • Yüksek hızlı veri iletimi

hid 3111 3121 kart okuyucu

Masaüstü kullanımı için USB bağlantılı Omnikey akıllı kart okuyucu

HID Global, dünyanın önde gelen yenilikçi akıllı kart okuyucu üreticilerinden biri olan ürün markası  Omnikey sağlam bir muhafaza içinde birden fazla ayakta seçenekle masaüstü kullanım için bağlanan yüksek performanslı bir USB akıllı kart okuyucu USB sunmaktadır. OMNIKEY® 3121, çevrimiçi bankacılık veya dijital imza uygulamaları gibi tüm temaslı akıllı kart işlemlerine uygun, kurulumu kolay bir USB kart okuyucudur.

Ana Özellikler

 • Uygun dikey ve yatay kullanım için farklı ayaklı taban seçenekleri mevcuttur

 • Sağlam gövde ve uzun USB kablosu

 • Yüksek hızlı veri iletimi

 • Tüm büyük işletim sistemleri desteklenir

hid 5022 kart okuyucu omnikey

Temassız yüksek frekanslı Omnikey akıllı kart okuyucu

Omnikey HİD  5022 okuyucu, daha yüksek güvenlik ve erişim yönetimi arayan sağlık, ilaç, finans hizmetleri, işletme, hükümet ve diğer kuruluşlar için ideal bir çözümdür. Okuyucu, sürücü yükleme ihtiyacını ortadan kaldırır ve standart PC'ler ve iş istasyonlarının yanı sıra ince ve sıfır istemcilerle kullanılabilir. İş istasyonlarına ve uygulamalara erişim için iki faktörlü kullanıcı kimlik doğrulamasını zorunlu kılan güvenlik ve yasal uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için de kullanılabilir.
OMNIKEY 5022, çeşitli akıllı kart teknolojileri, etiketler ve NFC özellikli akıllı cihazlarla birlikte çalışabilir. Yaygın ISO14443 A / B, ISO 15693 standartlarına dayanan çok sayıda kimlik bilgisini destekleyen okuyucu, masaüstü ortamlarında küçük bir ayak izini desteklemek için ideal bir giriş seviyesi seçimidir.
OMNIKEY 5022, HID Global'in ActivID ActivClient, ActivID Uygulamaları ve HID Global Trusted Tag® Servisleri ile entegre edilmiş ve test edilmiştir.

hid 5022 kart okuyucu omnikey

Temassız yüksek frekanslı Omnikey akıllı kart okuyucu

Omnikey Hid 5023 Okuyucu için tipik ortamlar arasında sağlık, ilaç, finans hizmetleri, işletme, hükümet ve daha yüksek güvenlik ve erişim yönetimi arayan diğer kurumlar bulunur.
Yeni okuyucunun, Secure Identity Object ™ (SIO) gibi gelişmiş güvenlik düzenlerini destekleyen entegre bir şifreleme modülü vardır. HID Global'in SIO özellikli ekosistemi, oldukça güvenli, standartlara dayalı, teknolojiden bağımsız ve esnek kimlik veri yapısı sunar.
Okuyucu Seos®'u destekler ve iCLASS SE® Platformunun bir parçasıdır. Kimlik verilerine ek koruma için HID güvenli kart teknolojisinden tam olarak yararlanan çok katmanlı güvenlik sağlar.
Okuyucu, HID Global'in ActivID® ActivClient, ActivID® Uygulamaları ve HİD Trusted Tag® Hizmeti ile entegre edilmiş ve test edilmiştir.

5025 cl-hid-omnikey

Bilgisayar için kimlik kartı okuyucu, ince ve oturum açma

Kullanım kolaylığı için tasarlanan Omnikey  5025CL okuyucu, HID Prox® gibi mevcut düşük frekanslı fiziksel erişim kontrol kartları ile çalışır ve kimlik kartları kullanarak mantıksal erişim uygulamalarının sorunsuz bir şekilde uygulanmasını sağlar.

5025CL okuyucu, daha fazla kararlılık, dayanıklılık ve uyumluluk sağlar ve mevcut OMNIKEY 5325 CL ailesinin * yerine kullanılabilir. Çözüm, tam CCID desteği sağlar ve PC'nin yanı sıra ince ve sıfır istemci ortamlarında kullanıma izin verir.

Okuyucunun cep boyutu ve modern, şık renk seçenekleri, ofisler ve üretim katı alanları dahil olmak üzere farklı kurumsal ortamlara sorunsuz entegrasyona olanak tanır.

Ana Özellikler

 • 125 kHz yakınlık teknolojisini destekler

 • Küçük form faktör tasarımı.

 • PC, ince ve sıfır istemcileri destekleyen yerel CCID uygulaması

 • 5325 CL geriye dönük uyumluluk.

 • HID Prox® kartlarından benzersiz numarayı okur.

 • Akıllı aksesuarlar - yapışkan plaka, vida yuvası ve kart tutucu.

 • Dokun ve git kullanımının yanı sıra kalıcı "kart mevcut" modu.

 • WINDOWS®, LINUX® ve MAC® işletim sistemlerini destekler.

hid 5027 kart okuyucu omnikey

Yapılandırılmış yüksek frekanslı temassız okuyucu

Hid  Omnikey 5027 klavye takoz arabirimli yüksek frekanslı temassız okuyucu, fiziksel erişim kontrolünün ötesinde bilgisayarlara, ağlara veya bulut uygulamalarına kimlik doğrulama için mevcut erişim kontrolü rozetlerini kullanmak isteyen, daha yüksek güvenlik ve erişim yönetimi ile kolay entegrasyon arayan müşteriler için tasarlanmıştır. Yaygın kartlar ve kullanım durumları için okuyucu önceden yapılandırılmış ve kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır olarak gelir. Farklı işletim sistemleri ve kart popülasyonları için kolay yapılandırma ve çeşitli mevcut ortamlar için entegrasyon (SSO için ideal) mevcuttur. Okuyucu için tipik ortamlar arasında sağlık hizmetleri, finansal hizmetler, işletme ve hükümet yer alır.

Temel Avantajlar:

 • Kolay entegrasyon - klavye kamasına dayalı mevcut erişim kontrolü kimlik bilgilerinin doğrudan kullanımı

 • İCLASS Seos®, iCLASS SE®, MIFARE Classic® ve MIFARE® DESFire® EV1 / EV2'nin yanı sıra NFC dahil olmak üzere yüksek frekanslı kimlik bilgileri desteklenir

 • Önceden yapılandırılmış - en yaygın kimlik bilgilerinin kolay bir çıktısı için varsayılan olarak

 • Yapılandırma kolaylığı - Workbench Tool, yapılandırma dosyası veya kartlarla

5422 hid omnikey

Çift arayüzlü temas ve temassız Hid Omnikey akıllı kart okuyucu

Hid Omnikey  5422, tek bir cihazda temas ve temassız teknolojinin nihai kombinasyonunu temsil eder. Çözüm, hem temaslı hem de temassız akıllı kart teknolojilerinin gerekli olduğu ortamları desteklemek için hem 13.56 MHz temassız akıllı kartı hem de hemen hemen her temaslı akıllı kartı okuyan / bunlara yazan PC bağlantılı bir okuyucuya sahiptir.

Okuyucu, kullanıcılara bilgisayarlara, yazılıma, bulut tabanlı uygulamalara, ağlara ve web sitelerine kullanıcı kimlik doğrulaması gibi uygulamalar için kolaylık, hız ve güvenlik sağlar.

Omnikey 5422, sürücü yükleme gereksinimini ortadan kaldırır ve standart PC veya iş istasyonlarının yanı sıra ince ve sıfır istemcilerle kullanıma uygundur.

Faydaları:

 • Çok yönlü - Hem temaslı hem de temassız akıllı kart teknolojisini ve geçiş senaryolarını kullanan son kullanıcı ortamları için idealdir

 • Mevcut çalışan rozetinden yararlanır - Mevcut fiziksel erişim kartlarının kullanımını ağ ve bulut uygulamalarının yanı sıra bilgisayarda oturum açmaya genişletir.

 • Kurulumu kolay - Sürücü yükleme ihtiyacını ortadan kaldırır; işletim sistemi içinde desteklenen yerel CCID sürücülerini kullanır.

 • Artan güvenlik ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi - Seos® kartından yüksek güvenlikli tek seferlik şifreleri (OTP) okuyun ve alın.

omnikey 5427-ck

Mobil erişimi destekleyen çift frekanslı Hid Omnikey okuyucu

OMNIKEY® 5427 CK, iki ürün çeşidinde mevcuttur. OMNIKEY® 5427 CK standart okuyucu, iCLASS Seos®, iCLASS SE®, iCLASS®, MIFARE®, Indala Prox ve HID Prox gibi çok çeşitli düşük ve yüksek frekanslı kimlik bilgilerini desteklemek için nihai seçimdir.
Ek olarak, Bluetooth arayüzlü OMNIKEY® 5427 CK, müşterilerin cep telefonlarını kullanarak bilgisayara, ağa veya buluta erişmek için mobil erişim kimlik bilgilerinden yararlanmalarına olanak tanır.
CCID arayüzüne dayalı OMNIKEY® 5427CK, sürücüleri kurmaya veya bakımını yapmaya gerek kalmadan entegre edilebilir. Bu, sahadaki karmaşık yazılım yaşam döngüsü yönetimi sorunlarını ortadan kaldırır ve pazara sunma süresini hızlandırır.
Klavye takoz işlevi ile müşteriler, okuyucuya sunulan bir karttan verileri alabilir ve tuş vuruşu öykünmesini kullanarak kart verilerini doğrudan bir uygulamaya girebilir. Bu, kart verilerini bir uygulamaya manuel olarak girme ihtiyacını ortadan kaldırır. Okuyucu, eğitime gerek kalmadan sezgisel tarayıcı tabanlı yapılandırmayı mümkün kılan entegre, kullanımı kolay web tabanlı bir yönetim aracı içerir.
Düşük ve yüksek frekanslı kimlik bilgilerinin yanı sıra Bluetooth ve NFC aracılığıyla HID Mobil Erişim Çözümlerini tek bir ürün içinde destekleyen OMNIKEY 5427CK okuyucu, karma teknoloji ortamlarında sorunsuz geçiş sağla

hid 6121

SIM boyutlu akıllı kartlar için akıllı kart okuyucu

Dünyanın önde gelen yenilikçi akıllı kart okuyucu üreticilerinden biri olan HID Global'in OMNIKEY® ürün markası, taşınabilir bir USB akıllı kart okuyucu geliştirdi. OMNIKEY 6121, SIM boyutlu akıllı kartlar için tamamen işlevsel bir akıllı kart okuyucudur ve özellikle mobil cihazlarla kullanım için çok uygundur.

Bu okuyucu için uygulamalar, GSM uygulamalarının internetten SIM karta indirilmesini, W-LAN kimlik doğrulamasını, güvenli PC oturumu açma, mobil kullanıcılar için PKI, dijital imza, güvenli mobil bankacılık ve çevrimiçi işlemler, sadakat programları, sağlık çözümleri ve gelecekte daha birçok uygulama.

Ana Özellikler

 • Zarif tasarım

 • Yüksek hızlı veri iletimi

 • Tüm büyük işletim sistemleri desteklenir

 • Tam CCID uyumlu

 • Hotplug Sürücüsü mevcut

 • Anahtarlık döngüsü

Hid kart okuyucu

Sitemizde Ulaşamadığınız Onikey
Modelleri için Uzmanlarımızdan Destek Alınız 

Hid Kart okuyucu nedir ?

Gelişen teknoloji ile birlikte ehliyet , kimlik , banka kartı v.s amaçla kullanılan kartların güvenli ve etkin şekilde yaşamın tüm alanlarında kullanılmasını sağlayan yeni nesil okuyuculardır.

bottom of page