top of page

KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ

Platin Teknolojinin Sektörün dünya çapında öncü firmalarıyla yaptığı güç birlikteliği ile Türkiye 'de  bir çok büyük ölçekli CCTV  Kapalı devre kamera sistemi projesi  gerçekleştirmiştir. Türkiye Projelerimizde SAMSUNG, PELCO, PANASONIC,Hanwha , SAMSUNG, MOBOTIX ,GEUTEBRUECK, HAIKON , DAHUA ve AVAGILION  ürünleri kullanılmaktadır.

  Platin teknoloji tarafından tesis edilen kamera sistemleri yaşadığımız toplumda giderek artan güvenlik problemlerine caydırıcı , önleyici ve olay sonrası tespit etme özelliklerinden dolayı kullanılmaya başlanmıştır.

Kapalı Devre Kamera Sistemi Oluşturan Ekipmanlar

  • Kamera

  • Otodome Kamera

  • Lens

  • Harici Koruma Kutusu

  • Montaj Aparatları

  • Endüstriyel Tip Kayıt Cihazları

  • PC Tabanlı Kayıt Cihazları

  • Web Server

  • Video Matrix

(  CCTV İngilizce  "Close Circuit TeleVision "sözcüklerinin baş harflerinin bir araya gelmesi ile oluşan "Kapalı Devre Televizyon Sistemi" kamera sistemidir.)

• Güvenlik: CCTV  Kapalı devre kamera sistemlerinin  güvenlik amaçlı kullanımlarında en temel amaçları caydırıcılıktır. Bu  sayede  hedef saptırmak , riski minimize etmek , olası risklerin gerçekleşmesi durumunda hızlıca tespit edilerek müdahale  ve delil olarak kullanılacak kayıtların elde edilmesi sağlanmaktadır.

Doğru planlanan her kamera işletme için etkin  bir güvenlik görevlisidir.


•İzleme :CCTV Kapalı devre kamera sistemlerinin genel güvenlik amaçlı kullanımları dışında ; Ticari tüm işletmeler , halka açık alanlar , otoyollar , tüneller , sanayi tesislerinden genel işletme düzenlerinin izlenmesi ve düzenlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Yeni nesil akıll kamera yazılımları sayesinde herhangi bir algılama durumunda kamera üzerinde hazırlanmış senaryolar çalışmaya başlayacaktır. İlgili personele bilgilendirdiği gibi planlanmış diğer sistem entegrasyonlarının aktif olmasını sağlayacaktır.

• Denetleme : CCTV Kapalı devre kamera sistemlerin Tüm işletme,  fabrika vb  işyerlerinde çalışanların performanslarının  , genel sirkülasyonun  gözetlenmesi için kullanılmaktadır. 

Kamera Sistemleri: Metin

KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

otobüs kamera sistemi

Trenlerden ,Otomobillere ,  otobüslerden ,minibüslere, kamyonetlerden ,   motosikletlere  tüm motorlu kara ve deniz taşıtlarında  mobil kamera sistemleri kişisel ve kamu güvenliği adına vazgeçilmez çözümler üretmektedir.
Her türlü ihtiyaç için gerekli kamera ve mobil DVR kayıt cihazı ve araç içi monitör  çözümleri sunmaktayız . Ürünlerimiz sadece kayıt etmekle kalmayıp . uzak erişim yetenekleri ve alarm senaryoları ile entegre çalışmaktadır.

marine kamera

Tüm  deniz taşıtlarında  kullanıma uygun  mobil kamera sistemleriyle  kişisel ve kamu güvenliği adına vazgeçilmez çözümler üretmektedir.

Her türlü ihtiyaç için gerekli kamera ve mobil DVR  NVR kayıt cihazı ve kabin içi monitör  çözümleri sunmaktayız . Ürünlerimiz sadece kayıt etmekle kalmayıp . uzak erişim yetenekleri ve alarm senaryoları ile entegre çalışmaktadır.    

Tesis edilen tüm sistemlerin uzak erişimleri sayesinde dünyanın herhangi bir noktasında görüntülere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Asansör kamerası

Asansörler ve Teleferiklerde güvenlik önlemi olarak kamera sistemi kurulması en önemli güvenlik ihtiyaçlarındandır .

Çözüm platin teknolojide

Kablosuz , Kesintisiz merkezi sisteme entegre ve Türkiye'nin en yüksek katlı plazalarında uzun yıllardır sorunsuz çalışan çözümler sunuyoruz.

ıp cctv sistemleri

ıP tabanlı kameralar geleceğimizdir. Ağ veya Internet bağlantısı üzerinden bu veri aktarımı yapılır .Veri içerisinde özel bir formatta çevrilmiş  görüntü ve sesin taşınması sağlanır. Geleneksel  sistemlere göre daha gelişmiş teknolojiler kullanır .  Projenin tüm maliyetleri ve işletme giderleri dikkate alındığında optimum çözümdür.

Kamera Sistemleri: Ürünler
bottom of page