top of page
mobile cctv.jpg

Mobile Kamera Sİstemleri

Trenlerden ,Otomobillere , otobüslerden , minibüslere, kamyonetlerden ,   motosikletlere  tüm motorlu kara ve deniz taşıtlarında  mobil kamera sistemleri kişisel ve kamu güvenliği adına vazgeçilmez çözümler üretmektedir.
Her türlü ihtiyaç için gerekli kamera ve mobil DVR , NVR  kayıt cihazı ve araç içi monitör  çözümleri sunmaktayız . Ürünlerimiz sadece kayıt etmekle kalmayıp . uzak erişim yetenekleri ve alarm senaryoları ile entegre çalışmaktadır. 
Mobil Kamera Sistemleri araç içi ve dışına yerleştirilen güvenlik kameralarından oluşur .Kameralar ile Mobil DVR Kayıt cihazlarına kayıt edilen görüntüler yaşanan kazaları ve olayları konum , hız vs bilgiler ile anlık olarak kayıt edebilmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte sadece gören ve kayıt  eden araç tipi kameraların yerini yeni nesil akıllı kameralar almıştır. 

 

 ADAS sürücüye araç kullanımında  yardımcı online  teknolojik algılama ve uyarı  çözümleridir . Birçok  trafik kazası sürücü  hatası yüzünden meydana gelmektedir. ADAS  teknolojisi ile  insani hataların en aza indirerek   yaralanmaları ve ölümleri en aza indirilmesi  hedeflenmektedir.  Platin Teknoloji uzmanları Görüntüden  olay analizi yapan , algılayan , uyaran , önleyen aktif güvenlik sağlayan yeni nesil profesyonel mobil araç güvenlik kamera sistemleri sunmaktadır. 

Antrenör Filo
İstanbul Trafik Yoğunluğu
otopark
bottom of page