top of page

Panik Buton Acil Durum Yardım Sistemi

panik alarm buton
Panik Buton Acil Durum Yardım Sistemi: Görüntü

Endüstriyel tesislerde olası acil durumlarda güvenlik ve sağlık birimlerine hızlıca bilgi aktarılması için panik alarm acil durum tıbbi müdahale butonu ve haberleşme  sistemleri kurulmaktadır. Kurulan panik alarm butonları özellikler mevcut altyapıya uygun  tadilat gerekmeden uygulanmaktadır.  

büyükşehirler'de yaşayan bireyleri ve özellikle de çocukların güvenlik riskleri her geçen gün artmaktadır

Artan risklerden dolayı giderek düşen yaşam konforundan en çok çocuklar etkinlenmektedir. Çocuk parkları , spor ve yürüyüş alanları , piknik alanlarında çocukça eğlenme hakları maalesef risklerden dolayı pek mümkün olmamaktadır.  Tüm yaştan vatandaşların güvenliğini sağlamak için ülkemizde projeler geliştirmekteyiz. 

Koşu parkurları , Kent ormanları , çocuk parkları , Çocuk oyun alanlarına kamera sistemine ek acil durum butonları konumlandırıyoruz. Bu uygulama ile sadece panik butona basarak 7 gün 24 saat güvenlik görevlisine ulaşıp yardım isteyebilirsiniz.   

Çağrının ulaştığı güvenlik görevlisi yardım isteyen birey ile sesli ve görüntülü görüşür iken diğer taraftan ortamda bulunan kameralar ile etrafı gözlemleyebilir . riski detaylı şekilde analiz edebilir. Sahada konumlanmış sesli ve ışıklı uyarıları zanlıyı uzaklaştırmak için aktif edebilir.

Kamu kurumları ve özellikle belediyeler ile birlikte geliştirdiğimiz bu uygulamalar ile çocukların daha güvenli şekilde parklarda eğlenmesi , oyunlar oynamasının sağlanması ile daha güvenli bir alanlar oluşturulmaktadır. 

Panik butonu ile direkt ulaşabilir güvenlik merkezi ile , Sağlık yardımı , Polis , Zabıta , İtfaiye vb ihtiyaçlar tek merkezden kontrol edilebilmektedir. 

 

  • Düşme , bayılma vb sağlık risklerinde hızlıca müdahale

  • Çocuk kaçırma ve kaybolma risklerinde hızlıca müdahale

  • Madde bağımlıların oluşturacağı risklere hızlıca müdahale

  • Her türlü istismar ,taciz vb durumların önlenmesi

  • Darp, kavga ve her türlü olayların önlenmesi

  • Hırsızlık, kapkaç ve gasp türü olayların önlenmesi

 

Acil durum telefonu  kolayca mevcut telefon altyapısı ile bir ortama entegre edilebilir. Herhangi bir analog değişimi, bağlanabilir GSM ağ geçidi veya doğrudan bir sabit hat (için PSTN ). interkom tek bir entegre ile gelen ekstra anahtarı da diğer cihazları kontrol etmek için ilave edilebilir iken, örneğin, kapı kilidi kontrol etmek. Entegre amplifikatör standart yanı sıra mevcut güvenlik borsasında sabotaj anahtarı bağlantı seçeneği olarak geliyor. Bir ses menüsü sitesi veya bir PC kullanmaya gerek olmak gerek kalmadan doğrudan telefonunuzdan parametreleri ayarlayarak boyunca size rehberlik edecek basit programlama, sağlanır.

Aşağıdaki Gibi Farklı Şekilde isimlendirilen Panik Alarm Butonu Nedir ?

İnsanların kalabalıklar içerisindeki  olası acil durumlarda güvenlik ve sağlık birimlerinden  hızlıca yardım almak için konumlandırılan butonlara  panik alarm buton denir . 

Farklı şekillerde adlandırılmaktadır.

Emergency Butonu

Alarm Butonu

Vezne Butonu

Ayak Butonu

Panik Butonu

Acil Durum Butonu

Panik Butonu Sistemi

Yaşlılar için Panik Butonu

Panik butonu polis

Panik yardım butonu

Kablosuz Panik Butonu

Yaşlılar için Panik Butonu

Taşınabilir Panik Butonu

Panik butonu Nasıl Çalışır

Panik Butonu fiyat

Panik Buton Acil Durum Yardım Sistemi: Product
bottom of page