top of page

Kamera Görüntüleri Üzerinden
Online İş Güvenliği Risk Analizi  
Algılama - Uyarı - Raporlama 

Gelişen teknoloji ve görüntü kalitesindeki artışlar ile paralel olarak kullanıcıların kapalı devre kamera  sistemlerinden beklentileri de gün geçtikçe artmaktadır.  İşletme sahipleri ve yöneticiler  kapalı devre kamera sistemlerinden temel görevleri ile beraber İş süreçleri , İşçi sağlığı ve güvenliği  üzerindeki riskleri anlık olarak algılamak ve önlemeye yönelik  çözümler istemektedirler. Mevcut durumda  çalışmakta olan kapalı devre kamera  sistemlerinin ek bir donanıma ihtiyaç duymadan çözümler sunmamız  isg risklerinin önlenmesi için ekonomik ve akıllı çözümler oluşturmaktadır.

Platin Teknoloji uzmanları  markası ne olursa olsun Ip kameraların görüntüleri üzerinden anlık olay analizi yapılabilmesi sağlanmaktadır. 

Bu sayede kameraların görüp kayıt etme gibi klasik kullanımı dışında anlık risk analizi yapması ve uyarılar vermesini sağlayabilmekteyiz. 

Bir çalışanın işe ve iş yerine  uygun kıyafet giyip giymediğini renge göre belirler. İş güvenliği uzmanı ve Güvenlik Personeline uygunluğun izlenmesine yardımcı olur:

Bir çalışan, çalışma alanında üniformasız göründüğünde, gerçek zamanlı bildirimler gönderir.

Video içerik analizi, alev ve dumanı sensörlerden daha hızlı tespit eder. kullanıcıyı ses sinyalleri , kuru kontak bağlantısı ve sms ile uyarır. Kapalı ve Açık alanlarda destekleyici yangın algılama çözümü olarak kullanılır.

baret maske kask eldiven analizi

İş güvenliği ekipmanı kontrolü sağlar . Belirlenmiş bir alandaki kişilerde görüntü üzerinden  Kask , gözlük  , maske , eldiven analizi sağlar . Yazılım gerçek zamanlı olarak bir bildirim gönderir. 

İşletme içerisinde riskli alanlara görevli kişiler dışındaki kişilerin girişlerinin tespit edilmesi ve tüm alan ihlali uygulamaları için ideal ve etkin analiz sağlar .Online uyarı seçeneği ile risklerin önlenmesine destek  olur 

yüz tanıma yazılımı
isg kamera üzerindn analiz ve algılama yazılımı
bottom of page