Sometimes%20you%20just%20have%20to%20look%20up._edited.jpg

Hava Örneklemeli Hassas  Yangın Algılama Sistemleri

Çok hassas hava örneklemeli duman detektörleri, klasik yöntemlerle duman algılamanın zor ve sonuçlarının yeterli olmadığı her türden uygulamada sizlerin ihtiyaç duyduğu yüksek performansı garanti etmektedir. İster çok temiz, ister çok kirli, ister çok yüksek, ister çok dar ve ulaşılamaz olsun, laser  dedektörler ile hassas ve kararlı bir yangın algılama mümkündür.

 

Çok geniş bir uygulama yelpazesinde mutlak koruma sağlar:  

- Konaklama (daireler, Oteller, Mağazalar ve Ofisler)

- Islah Tesisleri

- Temiz Oda

- Soğuk Hava Deposu

- Kültürel / Miras

- IT  & Telekom

- Hastaneler ve Sağlık

- Sigorta

- Deniz

- Nükleer Tesisler

- Petrokimya tesisleri

- Taşınabilir Anahtarı Odalar

- Güç Üretimi

- Kayıt Depolama

- Taşıma

- Rüzgar Enerjisi Üretimi

- Depolama

   

20 yıldır uzman yangın algılama uygulamaları içinde faaliyette olması, Xtralis VESDA sistemİnin  kanıtlanmış bir sicili olduğunun göstergesidir ve bu yangın sektöründe en gelişmiş aspirasyon duman algılama sistemi olarak kabul edilmektedir. Geleneksel yangın alarmları ötesinde geliştirilmiştir dünyanın herhangi bir başka aspirasyon duman dedektörü daha sertifikaları tutarak.

Hava örneklemeli tip erken yangın algılama sistemi Xtralis VESDA nasıl çalışır?

Bir VESDA detektör çok bir elektrik süpürgesi gibidir.  Yangından korunan bir ortamdan gelen havayı emen  VESDA algılama lazer odasından geçen ve örnekleri Havanın kalitesini analiz eder . Yangının ilk oluşumu sırasındaki partikül yapısını takip eder. Algıladığı an uyarıyı verir.

Hava örneklemeli tip erken yangın algılama sistemi nerede kullanılabilir?

Basitçe, Xtralis VESDA geleneksel bir duman dedektör sistemi olabilir ki, ama daha fazla esneklik ile her yere monte edilebilir.

Geleneksel sistemler stratejik maksimum koruma sağlamak için yerleştirilecek nerede sistem yüksek dereceli ABS boru iş ağı tarafından iltifat gibi, bizim VESDA sistemleri kolayca erişilebilir konumda monte edilebilir.

Konvansiyonel dedektörler üzerinde VESDA kullanarak ek faydaları simbiyotik yanında mevcut duman algılama ve klima sistemleri çalışma yeteneği ile, tüm hava akımı analizi ve ateşleme noktası hedefleme gibi özellikleri ile daha fazla güvenilirlik ve verimlilik vardır.

Bizim VESDA tesisat tasarım dehasıyla ortamları sayesinde geniş çeşitliliği içinde, tavan boşluklarına, soğuk odaları, bilgisayar odaları ve depolama dahil olmak üzere bu. Faydaları ve ayrıntıları yukarıda açılan listeden üzerinden izlenebilir.

 

Hava örneklemeli tip erken yangın algılama sistemi VESDA  kısaca milyon dolarlık yatırım yapılan data merkezlerinden , çok değerli ekipman depolarına kadar tüm hassas ve değerli ekipmaların korunması için kullanılabilir. Erken yangın algılama sistemidir.

VESDA