top of page
securiton yangın algılama

Securiton Erken  Yangın Algılama Uzmanı Türkiye 'de

asd 535

Securiton AG, İsviçre Securitas Grubuna aittir ve 1948 yılında kuruluşundan bu yana tamamen teknik güvenlik hizmetinde olmuştur. Öncü ruhu ve uzak görüşlü yaklaşımıyla, yüksek standart güvenlik için onaylanmış bir uzman olarak geliştirilmiştir. Müşteriler, danışmanlar, resmi kurumlar ve yetkililerle uzun yıllara dayanan ortaklık temelli işbirliği, kapsamlı bilgi birikimine ve kaliteye olan güvenin kanıtıdır. Bugün Securiton, hem İsviçre'de hem de dünya çapında güvenlik endüstrisi ve savunma teknolojisi için sistemler tasarlıyor, kuruyor ve bakımını yapıyor. Yetkili bir danışman ve tanınmış bir tesisatçı olarak Securiton, yangın algılama, hırsızlık / bekletme alarm sistemleri, kişisel koruma, erişim kontrolü, video gözetleme, mülkiyet ve çevre koruma için geniş bir güvenlik sistemi yelpazesi sunar. Türkiye geneli projelerinde Platin Teknoloji uzmanlarından destek alabilrsiniz.

Securiton ASD  hava örneklemeli yangın algılama çözümü duman dedektörleri:

herhangi bir uygulama için eksiksiz model aralığı bulunan  Securiton'un duman örneklemeli  emici yangın  dedektörleri, yangınlara karşı en hassas ve en güvenilir erken uyarı sistemleri arasındadır. Securiton, yangınların  hızlıca algılanmasını, herhangi bir izleme alanı için hem ölçeklendirilebilir hem de düşük maliyetli hale getiren tam bir model yelpazesi sunmaktadır.

Securiton ASD 531 - küçük tesisler için basit ve kullanışlı ASD 531, hızlı devreye alma ve daha küçük alanların ve tesislerin profesyonel bir şekilde izlenmesini ve eğitim gerekmeksizin herkesin hizmetine sunmaktadır. Dedektör, bir bilgisayara ihtiyaç duymadan doğrudan cihaz üzerinde yapılandırılmıştır ve işlem karmaşık değildir. İki büyük modelde olduğu gibi, LVSC (büyük hacimli duman bölmesi) ile denenmiş ve test edilmiş HD dedektör ile donatılmıştır. Bu, etkileyici uzun servis ömrü ile birlikte olağanüstü hassasiyet ile sonuçlanır.

Securiton ASD  emişli duman dedektörleri: herhangi bir uygulama için eksiksiz model aralığı Securiton'un duman emici duman dedektörleri, yangınlara karşı en hassas ve en güvenilir erken uyarı sistemleri arasındadır. Securiton, yangınların yıldırım hızında algılanmasını, herhangi bir izleme alanı için hem ölçeklendirilebilir hem de düşük maliyetli hale getiren tam bir model yelpazesi sunmaktadır.

Securiton ASD 531 - küçük tesisler için basit ve kullanışlı ASD 531, hızlı devreye alma ve daha küçük alanların ve tesislerin profesyonel bir şekilde izlenmesini ve eğitim gerekmeksizin herkesin  hizmetine sunmaktadır. Dedektör, bir bilgisayara ihtiyaç duymadan doğrudan cihaz üzerinde yapılandırılmıştır ve işlem karmaşık değildir. İki büyük modelde olduğu gibi, LVSC (büyük hacimli duman bölmesi) ile denenmiş ve test edilmiş HD dedektör ile donatılmıştır. Bu, etkileyici uzun servis ömrü ile birlikte olağanüstü hassasiyet ile sonuçlanır.

Securiton  ADW 535 çizgi tipi ısı dedektörü: Aşırı koşullarda yangınları tespit etme Yangınlar tehlikeli bölgelerde daha sık görülür - konvansiyonel yangın dedektörleri hızla sınırlarına ulaşır. Securiton'un akıllı hat tipi ısı dedektörü, en zor koşullar altında bile mükemmel şekilde çalışır. Geniş alanların tamamen otomatik olarak izlenmesi, aşındırıcı gazlara, aşırı neme ve yüksek sıcaklıklara karşı direnç göstermesi veya yanlış alarmlar ile gerçek tehlikeler arasında ayrım yapılması - son teknoloji ürünü hat tipi ısı dedektörünün gereksinimlerinin listesi hem uzun hem de ayrıntılıdır.

SecuriSens ADW 535 ısı dedektörü - tavizsiz çalışmaYangın tespiti tüm ortam koşullarında mümkün olmalıdır - sadece iyi havalarda ve oda sıcaklıklarında değil. Gaz ve petrol endüstrisinde, kimyasal üretim tesislerinde veya araç depolama salonlarında, yükleme platformlarında ve karayolu tünellerinde olsun, ADW 535 diğer sistemlerin arızalandığı yerde kendi kendine gelir.

Securiton Hava Örneklemeli Yangın Algılama Çözümleri  
Ürün Seçenekleri 

 

DFA-05-1C-B Aktif Hava Emişli HSSD Duman Dedektörü, Bargraph Göstergeli, 1 Zon, 300m Boru Bağlanabilir, Programlanabilir Röle Çıkışları (24V DC / 0.5A Harici Besleme Gerektirir)

 

DFA-05-2C-B Aktif Hava Emişli HSSD Duman Dedektörü, Bargraph Göstergeli, 2 Zon, 2 x 300m Boru Bağlanabilir, Programlanabilir Röle  Çıkışları (24V DC / 0.5A Harici Besleme Gerektirir)

 

SSD 535-1 HSSD Dedektör Modülü, 0,05% - 10% arası ayarlanabilir hassasiyet

 

SSD 535-2 HSSD Dedektör Modülü, 0,01% - 10% arası ayarlanabilir hassasiyet

 

SSD 535-3 HSSD Dedektör Modülü, 0,002% - 10% arası ayarlanabilir hassasiyet

 

DFA05 Mini-40 Aktif Hava Emişli Kompakt HSSD Duman Dedektörü, LED Göstergeli, 1 Zon, 75m Boru Bağlanabilir, Programlanabilir Röle Çıkışları (24V DC / 0.5A Harici Besleme Gerektirir)

bottom of page