x-ray bagaj arama.jpg

X-RAY Paket Çanta Kontrol Cihazı

Kamu kurumlarından ,  Ticari işletmelere kadar bir çok işletmede güvenlik risklerini ziyaretçilerin kısa zaman içerisinde  yanlarındaki çanta, bagaj v.s eşyalarının fiziksel müdahale olmadan incelemesi ve riskli durumların işletme sirkülasyonuna zarar vermeden tespit edilmesini sağlar .

Eşyalar cihazın bandına konup hareket ettiği andan itibaren insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyecek oranda x ışını uygulanıp içeriğin  şeklinin ve  türünün belirlenmesine ve operatörün içerik hakkında yeterince bilgi elde etmesine olanak sağlayan Ürünlerdir.

  Cihazlar daha önceden tanımlanmış hedeflen madde ve objelerin tespiti durumunda operatörün insiyatifine bırakmadan gerekli senaryoları işleterek müdahalenin hızlıca yapılmasını sağlamaktadır .


Örnek:  X- ray cihaz incelemesi (Türkiye geneli tüm  İşletmenize en uygun ürünün tespiti için Platin Teknoloji mühendislik departmanımızla irtibata geçebilirsiniz.)

- HI-SCAN 6040-2is

- Önemli özellikler

- Kompakt yapı

- 35mm çelik penetrasyon

- Kolay kurulum için esnek tasarım

- Dual görüntüleme  teknolojisi

- Artan verim

- Operatör dostu arayüzü

- Standart ve yüksek çözünürlüklü mevcuttur

  HI-SCAN 6040  çanta ve kişisel eşyalarına toplum ve işletme menfaatlerini  korumak için tarar . Algılama  noktalarında otomatik patlayıcı algılama için gelişmiş bir çift bakış sağlayan  X-ışını muayene sistemidir. Otomatik patlayıcı maddeleri tespit için  güvenilir yapıdadır , yüksek kaliteli çift görünümü görüntüler obje oluşturmak için kanıtlanmış Heimann X-ray teknolojisini kullanır. Böylece katı ve sıvı patlayıcı maddelerin tespiti rahatlıkla yapılabilmektedir.

  X-ray sisteminin sağladığı görüntüler ile  daha kolay operatör ekranından  tehdit ve tehlikeli veya yasa dışı nesneleri tanımlama  yapılmasını sağlar. Kullanıcı dostu bir arayüz sağlayan modern, ergonomik bir tasarım sunuyor.

  Kompakt  model olan HI-SCAN 6040 x-ray cihaz bagajı aramalarında  güvenilir, verimli bir operasyon  sağlamak uygun yapıdadır.Alan gereksinimi sınırlı olduğu için çok dar alanlarda yapılan operasyonlar için uygundur .