top of page
video wall platin teknoloji.jpg

Video Wall Sistemleri

Televizyon stüdyoları, kamera kontrol merkezleri, enerji santrallar, komuta Kontrol merkezlerinde operasyonel ihtiyaçlara uygun görüntülerin kesintisiz ve detaylı olarak izlenmesi için Platin Teknoloji  Video Wall çözümleri sunmaktadır.

Reklam ve Tanıtım Amaçlı Video Wall Uygulamaları:  Platin Teknoloji Video Wall Uygulamaları ile içeriğini yönetmek çok kolay UEC Serisi görüntüler ile, 29.9 mm derinliğinde henüz ince video duvar  ve (1.18)  video duvarı için gerekli alanı bulmak  için  geniş alanlar aramaya ve ciddi  tadilatlar gerekmemektedir. Bu ultra-ince ekranlar zor iş ortamınıza  uyum sağlamak için duvardan az çıkıntı yapılarak monte edilebilir daha az yer kaplamak  için tasarlanmıştır. Birçok montaj alanı için uygun  geniş opsiyonel montaj aksesuarları ince ve hafif tasarım özellikleri ile platin teknoloji video Wall ları  kuruluşunuzun en  dar alanlarında  bile kolay montajlar yapmanıza  çözüm olacaktır. Göze batmayan görüntüler ve birbirine  yakın ve kesintisiz dijital ekranlar üzerinde  geniş bir görüş alanı sağlamak için dar çerçeveli ürünler sunmaktayız.

 Gömülü içerik yönetimi çözümü, Platin Teknoloji Samsung  Smart Tabela Platformu (SSSP), Kullanmaktadı. Bir video Wall un  her bir ekran için ek bir PC ya da medya oynatıcı satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Güçlü bir sistem-on-chip (SoC) işletim, SSSP VideoWall yazma programı veya konsol uygulamaları ile oluşturulan içeriği oynatabilir. MagicInfo VideoWall uygulamasını destekler, Gömülü MagicInfo ™ VideoWall S Player sorunsuz görüntülenmesi için çeşitli boyutlarda ve konfigürasyonlarda video duvarlar üzerinde güçlü bir kontrol ile içerik yöneticileri sağlayarak, 4 x 4 kadar video duvarlarının kolay görüntülenmesini sağlar. Alternatif 2x2 4x4 3x3 4x2 v.b çözümler için Platin Teknoloji Video Wall mühendisleriyle irtibata geçiniz.!

Kurumsal IPTV çözümleri

otel-ıp-tv1.jpg

OTEL IP TV ÇÖZÜMLERİ

Oteller için geliştirile Ip TV çözümlerimiz Üstün işlevsellik ve operasyonel verimliliği ön planda tutan modern oteller için tasarlanmış Samsung HD690 Serisi SMART Konaklama Ekranları, bir dizi rahat, dahili TV yönetim özellikleri ve konuk memnuniyetine yönelik işlevleri sayesinde mükemmel bir TV deneyimi sunar. BT yöneticileri, TV'yi uzaktan kontrol edebilir ve bir otelin mevcut IP altyapısını kullanarak IP tabanlı LYNK SINC 3.0 ile her bir odadaki içerikleri tek bir basit adımla yönetebilir. Bu özellikler, otel çalışanlarının her otel odasına girmeden değişiklikler yapmasını sağlar, bu da yüksek bakım masraflarını ve ilave STB satın alma gerekliliğini ortadan kaldırır. Yükseltilmiş IP tabanlı LYNK SIC ve rahat bir Bluetooth müzik oynatıcısı gibi değer katılmış özellikleri içerecek şekilde yeni güncellenen HD690 Serisi ekranları, üstün eğlence ve verimliliği bir araya getirir.

Yükseltilmiş LYNK SINC çözümü her odanın giriş, çıkış ve ağ durumunu onaylama işlemini kolaylaştırır, hatta bir konuk odaya giriş yaptığında ekranda bir karşılama iletisi oluşturabilir. Otel çalışanları bir TV'yi ya da bir grup TV'yi seçebilir ve çalışma / izin saatlerinde uzaktan programlayabilir, hatta aygıt yazılımını güncelleyebilir ve yeniden başlatabilirler.
LYNK SINC'in yeni işlevi IPTV Bağımsız Çözüm ücretsiz lisansla SINC içeriği olmadan kullanılabilir. Bu işlev sayesinde otel personeli IPTV kanalını düzenleyerek ve kanal listesini bir USB cihaza atıp kopyaladıktan sonra onu herhangi bir TV'ye aktararak içeriği kontrol edebilir. Bu şekilde yöneticiler ilave çözümler satın almaksızın IP TV'yi konuklarına etkili şekilde sunabilirler.

Geniş yelpazeli yerleşik uygulamalarla konuklarınıza interaktif bir eğlence sunun.

H. Tarayıcı günümüzün otel konuklarının umdukları üstün ev tipi eğlence ve özel içerik yönetimini, interaktif web hizmetleriyle birlikte sunmaktadır. H. Browser ile oteller VoD set üstü kutular (STB'ler) gibi ek donanımları satın almak, kurmak ve bunların bakımını yapmak zorunda değildir. IP tabanlı açık platform olan H. Tarayıcı, Sistem Entegratörlerinin (SIs) hem ücretsiz hem de VoD içerik için üstün interaktif hizmetler ve özellikler sunan tamamen özel web tarayıcısı çözümleri temin etmelerine olanak tanır. H. Tarayıcı, HTML5 ve Java Script® gibi İnternet programlama dillerine dayandığı için Sls kolaylıkla dayanıklı ve özel otel çözümleri geliştirebilir ve kullanabilir. Çözüm geliştirme, Samsung teknik desteği, Samsung'un gelişmiş ekran donanımı ve Samsung Sls işbirliğiyle mümkün hale gelir.

Ağ altyapısı gerektirmeyen ve düşük maliyetli bir çözüm olan gelişmiş Ana Ekran Menüsü ile konuklarınıza geniş yelpazede içerikler sunun. Yeni geliştirilmiş özellikler, otellerin logolarını görüntülemelerine, önceden tek işlev olarak sunulan video ve görüntü oynatma özelliklerini kullanmalarına olanak tanır. Oteller, fabrika modunda USB ile çoğaltarak bir ağa ihtiyaç duymadan geliştirilmiş özellikleri kolaylıkla uygulayabilir. Konuklar saat, tarih ve otel bilgisi gibi kaynakları rahatça görüntüleyebilirler ve kullanıcı modunda sık kullanılan TV özelliklerine erişebilirler. Özelleştirilebilir Ana Ekran Menüsü, diğer türlü yerleşik çözümler sunan Konaklama TV'leri satın almak zorunda kalan otellerin tüketici TV'si maliyet yükünü azaltmaktadır.

Rahat kablosuz bağlanabilirlik özelliğiyle konukların eğlence seçeneklerini artırın

hastane ıp tv izleme açıısı.jpg

HASTANE IPTV ÇÖZÜMLERİ

Hastane uygulamaları için geliştirilen  Ip TV çözümlerimiz Üstün işlevsellik ve operasyonel verimliliği ön planda tutan modern oteller için tasarlanmış Samsung  SMART hastane  Ekranları, bir dizi rahat, dahili TV yönetim özellikleri ve konuk memnuniyetine yönelik işlevleri sayesinde mükemmel bir TV deneyimi sunar. BT yöneticileri, TV'yi uzaktan kontrol edebilir ve bir otelin mevcut IP altyapısını kullanarak IP tabanlı LYNK SINC 3.0 ile her bir odadaki içerikleri tek bir basit adımla yönetebilir. Bu özellikler, otel çalışanlarının her otel odasına girmeden değişiklikler yapmasını sağlar, bu da yüksek bakım masraflarını ve ilave STB satın alma gerekliliğini ortadan kaldırır. Yükseltilmiş IP tabanlı LYNK SIC ve rahat bir Bluetooth müzik oynatıcısı gibi değer katılmış özellikleri içerecek şekilde yeni güncellenen HD690 Serisi ekranları, üstün eğlence ve verimliliği bir araya getirir.

bottom of page