top of page
UTC Fire & Security

UTC Fire & Security

Elektronik Güvenlik ve Yangın Algılama Ekipmanları 

 Dünyayı yaşamak için daha güvenli bir yer haline getiriyoruz sloganı ile faaliyet göstermektedir. 

UTC Fire & Security CARRIER firması ile işbirliği ile UTC Carrier Fire & Security olmuştur.

Daha rahat, erişilebilir, verimli, sağlıklı, güvenli, güvenli ve sürdürülebilir bir ortam yaratıyor ve sürdürüyoruz.

UTC Fire & Security daha güvenli, daha akıllı, sürdürülebilir ve yüksek performanslı binalara yol açan ısıtma, havalandırma, klima ve soğutma sistemleri, bina kontrolleri ve otomasyon ve yangın ve güvenlik sistemlerinin önde gelen sağlayıcısıdır.

UTC Fire & Security  Yangın ve Güvenlik çözümleri ile insanlarınızı ve altyapılarınızı korumak için çalışan Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da 18 ülkede 800'den fazla çalışandan oluşan uzman bir ekibe sahiptir.

 

Görevimiz

Müşterilerimizin ilk tercihi olmak.Çoğu güvenlik teknolojisi üretiyor ve sağlıyoruz, konut, ticari ve kurumsal uygulamalar için entegre çözümler sunuyoruz. Çoğu güvenlik teknolojisi üretiyor ve sağlıyoruz, konut, ticari ve kurumsal uygulamalar için entegre çözümler sunuyoruz.

 

Platin Teknoloji Türkiye den ulaşabileceğiniz  , UTC Fire & Security Yangın algılama markaları

UTC Aritech

UTC Kilsen

UTC Ziton

UTC GST 

UTC Edwards 

 

UTC yangın ve güvenlik  bünyesinde Aritech , NetworX , Lenel , Ziton , Edwards , Kilsen , EST , TruVision , IFS ve Supra gibi çok önemli markalarında bulunduğu kapsamlı güvenlik çözümlerini sizlere sunmaktadır. Yangın algılama, Güvenlik otomasyon , Hırsız alarm, Geçiş kontrol, CCTV gibi güvenlik ihtiyaçlarına karşılık verebilmek üzere ürünler geliştirilmiştir.  Türkiye genelinden markaların tamamına ulaşmak için uzmanlarımız ile irtibat kurunuz .

bottom of page