top of page

Pnomatik Tüplü Güvenli Hava Posta Sistemleri

Gönderilerin güvenli ve hızlı şekilde birimlere ulaştırılmasını sağlayan dahili pnömatik yapıdaki hava ile çalışan  postalama sistemleridir. Sistemde posta olarak paradan değerli mücevherlere, tıbbi numunelere  evraklara kadar bir çok gönderinin taşınması mümkün olmaktadır.   Sistem tüp içerisine konulan gönderinin sıkıştırılmış hava ve vakumlama prensibi ile gönderici istasyonda alıcı istasyona seyahat etmesini sağlar. Mesafeler ve İstasyon adetinde bir sınırlama bulunmamaktadır. Taşınacak ağırlıklar 0,5 kg - 20 kg  aralığında ve 30 cm çapına kadar gönderilerin taşınması mümkün olmaktadır.

In-Vitro-Döllenme-Shots

Hastaneler için Pnömatik Hava Posta ile Taşıma  Çözümleri

Ürünümüz dinamik ve verimlilik, hız ve maliyet kontrolü üzerine tasarlanmış. Bir tüp sistemi ile operasyonlarınız hız kazanmakta ve personeliniz asli görevlerinde daha fazla zaman ayırmaktadırlar . Pnomatik taşıyıcı posta  sistemi ile 4-7 m / s hızında gönderilen noktaya ulaşır .

Hastanelerden ı sağlık hizmetleri için geliştirilmiştir .malzeme seçimi ve sistem kontrolünü geliştirirken hijyen şartları dikkate alınmıştır.Bu sayede ameliyathane dahil tüm steril alanlarda kullanılması uygundur .  Kan örnekleri ve dokular herhangi bir risk olmadan hava posta sistemi sayesinde  gönderilebilir. Tüm sistem darbelere dayanıklı kolay temizlenebilir ve benzersiz otomasyon sağlar. Tüm işlemlerin raporlanması mümkündür.

- Laboratuar gönderileri

 

- Tahlil raporları

- Röntgenler

- Kan , serum v.s

- Patoloji numuneleri

- Punch kartları

- İlaçlar

- Dahili evrak

- Küçük eşyalar

- Laboratuvar sonuçları

Pnomatik Hava posta sistemler her hastanenin fiziksel işletme ve mimari şartları dikkate alınarak dizayn edilirler .Binaların sayısı , birbirlerine olan mesafeler çalışmasına engel değildir.

Bankalar için Pnömatik Hava Posta ile Taşıma  Çözümleri

Bankacılık sektörün gibi nakit para ve değerli evrak sirkülasyonunun yoğun olduğu tüm alanlarda en önemli kriter nakitlerin  güvenli şekilde birimler arasında nakli ve kasaya ulaştırılmasıdır.
Hava posta sistemimiz bankacılık sistemine uygun şekilde tüm işlemlerin raporlanmasına ve diğer bankacılık yazılımlarıyla entegre çalışmaya uygundur. Dolayısıyla nakitlerin raporlanması mümkün insansız kasa sistemleriyle uyumludur.
- Nakit
- Dahili evrak
- Çek , senet , bono v.b
- Küçük eşya

Holding Faturaları
Modern Brewery

Endüstriye tesisler için Pnömatik Hava Posta ile Taşıma  Çözümleri

Ekonominin  can damarı sanayi tesislerimizdeki rekabet şartları ve  iş yoğunluğuna paralel hızlı ve güvenli postalama çözümleri için sunulmuştur. Tüm işletme  posta  operasyon maliyetlerinin  minimize edilmesi ve daha güvenli hale gelmesi için geliştirilmiştir.
Hava posta sistemi için işletme şartları ne kadar zor kirli karmaşık olursa olsun tüm bunlardan etkilenmeden görevini hızlı şekilde yapmak için geliştirilmiştir.Sistemi otomobil fabrikaları, bilgisayar firmaları, toptancılar, petrol rafinerileri, lojistik firmaları ,Enerji santralleri ,Mobilya fabrikaları , Tekstil firmalarında yeraltı , yerüstü tesisler ve tünellerde güvenilir şekilde kullanılmaktadır.

Süpermarket vb Perakende Mağazaları için Pnömatik Hava Posta ile Taşıma  Çözümleri

Süpermarketler , Mağazalar, otoyol kabinleri, sinemalar, tema parkları, benzin istasyonları vb nakit sirkülasyonun olduğu tüm alanlarda . İşletmelere özel tasarlanmış  hava posta sistemleri  uygun boru  düzenekleri kullanılarak hazırlanır ve tüm işletmelere verimi arttırır ve güvenliği üst düzeyde tutulmasını sağlar .
Ödeme noktası ile paraların biraraya toplandığı kasa arasındaki yol güzergahında nakitlerin güvenli ve risksiz yol almasını sağlar
Dolayısıyla  soygun, yaralanma ve dolaylı zararların  önlenmesi pnomatik hava posta  tüp sistemiyle sağlanır .
- Para çantaları, güvenli ya da güvenli odaya mevduat için. Banknotların bir demet bir torbaya konur
- Entegre nakit kutu boru sistemleri, banknot işlem başına yatırılır
- Tek yönlü mevduat versiyonları
- İki yönlü mevduat versiyonları, durumda küçük bir değişiklik dönüş fonksiyonu istiyorum
- Kişisel Her işlemin kaydı ile, gönderme seçeneklerini
- Vardiyanın  sonuna kadar kasiyer yaptığı işlemlerden sorumlu olması durumunda kişisel depolama birimleri,
- Gaz istasyonları için bir yönlü mevduat hatları.

Yen Paraları
Pnomatik Tüplü Güvenli Hava Posta Sistemleri: Ürünler
bottom of page