klaxon siren flaşör

Klaxon Siren Flaşör Ekipmanları

Birinci sınıf siren & flaşör  ekipmanı tasarımı ve üretiminde İngiltere ve  Dünya çapında ünlü uzman markadır.  Yenilik ve teknik uzmanlık sayesinde Klaxon Signals, yangın tahliyesinde, endüstriyel sinyalizasyonda ve dünya çapında kitle bildirim pazarlarında kullanılan sesli ve görsel sinyalizasyon ekipmanları üretmektedir. Her gün milyonlarca insan Klaxon Signal ürünleri tarafından korunmakta ve bilgilendirilmektedir. Klaxon Signal'nın geniş ürün yelpazesi şunları içerir: elektronik sirenler; ses gelişmiş sirenler; sirenler; işaretler ve geniş alan bildirim ekipmanı.

Tasarım felsefesi: Her Klaxon ürünü, sınıfındaki diğer tüm ürünleri daha iyi gerçekleştirmek için aynı basit tasarım felsefesi ile başlar. Performans, basitlik, stil ve güvenilirliğe odaklanan ürün gereksinimleri, yüksek kaliteli sinyalizasyon çözümleri sunan ileri tasarımlara göre tasarlanmıştır.

Tam Kontrol İçin İngiltere Üretimi :En gelişmiş Birleşik Krallık tesislerindeki tüm ürünlerin tasarımı ve üretimi ile gelişimin tüm yönleri için tam kontrol sağlanır. Klaxon Signal'nın yalın tabanlı talebe dayalı operasyonları, mümkün olan en yüksek ürün kalitesini ve teslimat performansını garanti eder.

Müşteri odaklı : Çok ödüllü bir hizmet ve eğitim seviyesi sunan Klaxon Signals, sektörde benzersiz bir standart müşteri hizmetleri ve desteği sunar.

Kalite Politikası : Texecom, ISO 9001: 2008 ve OHAS1801: 2007 sertifikalı bir İşletme Yönetim Sistemi ile çalışmaktadır. Bu şirketin Kalite Politikası, İş Yönetim Sisteminde resmileştirilmiş ve belgelenmiştir.

Klakson Siren ve Flaşörler acil durum tahliyesi ve  yangın  algılama durumunda  gerekli uyarıların yeterince sağlanması için gerekli sinyalizasyon için bir dizi arge çalışması ve uzun yılların tecrübesi ile  geliştirdi.

Sonos yangın algılama sistemleri için özel üretilmiş darbe tipi ses üretmektedir.. yangın işaretleri ve siren işaretleri bir yüksek parlaklık görsel alarm cihazları için yeni Avrupa standardı EN54-23 uygun, ışık titreşimli yayarlar. Işık kullanarak, Sonos Darbe işaretleri audiably bozulabilir olanlar, ya da etkili tahliye sağlamak için, gürültülü ortamlarda çalışanlar ulaşır.

Patentli Pulse Uyarısı Teknoloji az tüketimi ile maksimum kapsama sağlayan, eşit ışık dağıtır. Sonos Darbe cihazları odaların çoğunda, maliyetlerin azaltılması ve enerji verimliliğinin artırılması için sadece tek bir cihaz ile tahliye gereklerini yerine getirmek üzere tasarlanmıştır. Sonos Darbe cihazları, önceki modellere aynı baz bağlantılarını kullanarak yeni EN54-23 uyumlu sürümleri mevcut sistemleri yükseltme ile çoğu ortamda basit bir işlemdir

 

 Pulse Uyarı Teknolojisi

Darbe Uyarısı Teknoloji sadece tek bir cihaz ile odaların çoğunda koruyabilirsiniz bir ışık çıkışı üreten yeni işaret uyarı sistemidir.

Yeni optik sistemler etkinliğini maksimize etmek için ışığın en verimli dağılımının sağlanması, eşit ışık dağıtmak. Yeni LED aydınlatma teknolojisi, en zorlu ortamlardaki güvenilirlik ve performans kanıtlanmış bir Soyağacı ile, otomotiv uygulamalarında türetilmiştir. Patentli elektronik tasarım sahip olma maliyetini en aza indirmek için şu anki tüketimini azaltmak ve daha fazla cihazlar tek bir alarm sistemi yüklü sağlayan, elektrik verimliliğini maksimuma çıkarır.

Darbe Uyarısı Teknolojisi EN54-23 uyumlu sistem bunu yaparken tasarım zorluklar tüm yanıtlayan ederken, getirebilir tüm faydalar sağlar.

 

Akustik Uzmanlık

Klakson Sirenler her ve ses çıkış performansını arttırmak için mükemmel tasarlanmış akustik odaları içeren her sinyalizasyon ürün ile ses yayılımı uzmanları vardır. Sonuç, berrak net, kaçırılmayacak ve hatasız olarak tahliye sinyalizasyon cihazları serisidir. Akustik sinyal cihazları Klakson pazar lideri aralığının arkasındaki teknolojinin diğer detaylar yakında hazır olacak

klaxon siren flaşör.jpg

ESF-5003 HARİCİ SİREN FLAŞÖR
Sonos Duvar Tipi, Derin Taban, Kırmızı gövde/flaşör,
97dB, IP65, EN54-23

 
ESF-5004 DAHİLİ SİREN FLAŞÖR
Sonos Duvar Tipi, İnce Taban, Kırmızı gövde/flaşör,
97dB, IP21, EN54-23

 
ESF-5007 HARİCİ SİREN FLAŞÖR
Sonos Tavan Tipi, Derin Taban, Kırmızı gövde/flaşör,
97dB, IP65, EN54-23 


ESF-5008 DAHİLİ SİREN FLAŞÖR
Sonos Tavan Tipi, İnce Taban, Kırmızı gövde/flaşör,
97dB, IP21, EN54-23 


PSC-0042 HARİCİ SİREN LED FLAŞÖR
Sonos Derin Taban, Kırmızı gövde/lens, 32 Ses,
106Db, IP65. EN54-3


PSC-0047 Dahili SİREN LED FLAŞÖR
Sonos İnce Taban, Kırmızı gövde/lens, 32 Ses,
106dB,  IP21, EN54-3


PSS-0003 DAHİLİ SİREN
Sonos İnce Taban, Kırmızı gövde, 32 ses,
106dB, IP21, EN54-3