top of page
hid

HID Kartlı Geçiş Kontrol Ekipmanları 
Türkiye'de

hid türkiye'de

Müşterilerine dünya çapında milyonlarca güvenli kimliklerin oluşturulması, yönetimi ve kullanımı ile ilgili ürünler, hizmetler ve çözümler güvenilir lideridir. Sağlam kaliteli, yenilikçi tasarımlar ve sanayi liderlik için Tanınan, HID Global müşteri değeri yaratma odaklı ve OEM, entegratörleri ve fiziksel erişim kontrolü, piyasaların çeşitli hizmet geliştiriciler için tercih tedarikçisi olan; Güçlü kimlik / kimlik yönetimi de dahil olmak üzere IT güvenlik; kart kişiselleştirme; ziyaretçi yönetimi; Hükümet kimliği; uygulama yelpazesi için teknolojiler ve kimlik teknolojileri. HID Global bir ASSA ABLOY Grubu markasıdır.

 

HID Global müşterileri Orijinal HID ürünleri ve çözümleri satın aldığınızda, onlar performans, değer ve hizmet mutlak güven alışverişleri sağlamaya adamıştır. HID Global'in ürünleri, çözümleri ve hizmetleri münhasıran dünya çapında OEM, geliştiriciler, sistem entegratörleri ve distribütörlerin köklü bir ağ üzerinden satılmaktadır. HID Global çözümleri Son kullanıcılar hükümet, sağlık, perakende, endüstriyel, ticari, havalimanları / limanlar, finans ve eğitim de dahil olmak üzere hemen hemen tüm sanayi sektörleri, birçok Fortune 1000 müşterilerinin yanı sıra işletmeler ve kuruluşlar vardır.

 

HID Global RFID ve temassız teknolojilerin stratejik ortaklar "kapıyı açın daha yapmak" için son kullanıcıların yenilikçi çözümler oluşturmak için Orijinal HID teknolojisini kullanmak için yol. Sağlam kaliteli, yenilikçi tasarımlar ve sanayi liderlik için Tanınan, HID Global ayrıca OEM'ler, sistem entegratörleri ve kimin hedefi maliyet etkin ve uygun tek bir güvenli kimlik kullanımını genişleterek kurumsal iş problemlerini çözmek için uygulama geliştiricileri için tercih tedarikçisi.

 

Austin, Teksas merkezli, HID Global 100'den fazla ülkede destekleyen uluslararası ofisleri ile dünya çapında 2.200 üzerinde çalışanı vardır. HID Global, tüm dünyada Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Avrupa'da üretim tesisleri, yanı sıra araştırma ve geliştirme merkezleri vardır. Türkiye pazarı için ofisi bulunmaktadır.

 

Hid Geçiş kontrol sistemi ve teknolojileri 

Global okuyucular, kartlar, kontrolörler ve yazılım oluşturmak, yönetmek ve güvenli kimlik kullanmak için sektörün en kapsamlı portföyü sağlar. Akılda birlikte çalışabilirlik ile oluşturulmuş, HID Global açık platform çoklu kimlik teknolojilerini destekler ve güvenli erişim kontrolü esneklik ve seçim büyük derecesi. Seos®, iCLASS SE®, standart iCLASS®, pivCLASS®, SmartID®, HID Prox ve Indala® Prox, HID Global erişim kontrol okuyucular ve kimlik düşük frekans (125 kHz) özelliği, yüksek frekanslı olmak üzere önde gelen markalarından oluşan (13.56 MHz) ve çoklu-teknoloji çözümleri. VertX® kontrolörleri ve EDGE ® IP tabanlı erişim kontrolü donanım dahil hakiki HID® ağa erişim çözümleri, açık mimari, IP-merkezli ortamlar taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ziyaretçi yönetimi çözümleri satıcıları ve misafirler yönetimine güvenlik ve profesyonellik getirerek, EasyLobby® bulunur.

 

 HID Global güçlü kimlik, kimlik yönetimi ve kimlik güvencesi çözümleri sektörün en geniş yelpazesi ile kendi güvenlik ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için kurumsal, finansal hizmetler ve hükümet müşterilerine sağlayan tek kimlik çözümleri oluşan entegre bir mantıksal erişim kontrolü portföyü sunmaktadır. Ağdaki kaynaklara erişirken kanıtlamak ve bir kişinin kimliği güven kurmak için müşterilerin sağlayan, Global ActivID® güçlü kimlik doğrulama ve akıllı kart çözümleri başka sağlayıcısı daha fazla ajansları tarafından güvenerek HID. HID Global dünya çapında kurumsal, hükümet ve ticaret müşterilerine 100 milyondan fazla kimlik yayınladı.

 

Kart Baskı ve Kodlama Çözümleri ile HID Global FARGO® güvenli ihraç çözümleri kart yazıcılar / özel kart kişiselleştirme için enkoderler, yüksek kaliteli renkli fotoğraf kimlikleri oluşturmak ve akıllı kartlar kodlayan dünyanın en geniş portföyünü sunmak. Endüstrinin ilk tam modüler, ölçeklenebilir ve geleceğe Direct-to-Kart ™ (DTC®) ve High Definition Baskı ™ (HDP®) yazıcı portföyü, görsel güvenlik ürünleri ve aksesuarları komple hattı ile birlikte, HID Global güvenli verilmesi ile çözümleri dünya çapında küçük işletmeler, küresel kurumsal organizasyonlar ve devlet kurumlarının kart özelleştirme ihtiyaçlarını karşılamak. Buna ek olarak, HID Global, tüm hakiki HID® ve diğer teknoloji kartları için tam kart okuma / yazma birlikte çalışabilirlik sunuyor.

 

Pasaport ,Kimlik Çözümleri  dünya lideri olarak, HID Global erişim kontrolü ve güvenli kimlik çözümleri sektöründe kanıtlanmış ve saygın bir marka. HID Global Hükümet kimliği Çözümleri derece güvenli, özel devlet-to-vatandaş kimlik çözümleri uçtan uca ile dünya çapında hükümetlere sağlar. Şirket, dünya çapında ulusal kimliği, e-pasaport, yabancı ikamet kimliği, işçi kimliği, ehliyet ve araç tescil programlarını içerir büyük projeler için 50 ülkede 150 milyondan fazla Eids sevk etti.

 

Ziyaretçi yazılım HID Global saniye içinde ayrıntılı bilgileri yakalamak için konukların kimliğini tarayarak elektronik bir rozet baskı ve bir konuk oturum açmasını, bir ziyaretçinin kayıt tüm süreci otomatik EasyLobby® Güvenli Ziyaretçi Yönetimi çözümleri ile manuel ziyaretçi günlükleri güvenlik ve yönetim problemlerini çözer. Ziyaretçi yönetim sistemleri okullar, hastaneler ve diğer kurumlara işletmelere ötesine taşımak için devam ve giderek en verimli badging erişim kontrol sistemleri ile entegre edilmiştir.

 

HID Global gömülü çözümleri tek bir kimlik kullanımını genişleterek iş sorunlarını çözmek için ortak çözümleri ile güvenli credentialing gücünü birleştirir. Orijinal HID Teknolojisi ™ kullanarak Ortak çözümleri diğer uygulamaların geniş bir dizi ek olarak, şarj istasyonları biyometri, mobil erişim, güvenli baskı kimlik doğrulaması ve elektrikli araç (EV) içerir.

 

Kimlik Teknolojileri HID Global transponder ve okuyucu modül çözümleri de dahil olmak üzere güvenli, temassız teknolojisi geniş bir deneyime sahiptir ve varlık takibi ve lojistik, atık yönetimi, hayvan kimliği, perakende ve üretim gibi çeşitli endüstriyel dikey pazarlar genelinde sahada kanıtlanmış RFID etiketleri geniş bir portföy sunmaktadır, ve sağlık hizmeti. HID dünya çapında bir milyar RFID etiketleri teslim etti, ve RFID çözümleri aşırı koşullarda etiket dayanıklılık ve performansı ile birlikte, out-of-the-box güvenilirlik sunuyoruz. Etiketlerinin saklanan veriler aktif sonuçta izleme veya kalite kontrolü yoluyla iş performansını artırmak, güncellenmiş veya okunabilir, böylece tüm etiketleri cihazın hafızasında okuma-yazma yeteneği dahil.

 

HID Ürünlerinde Türkiye Genelinde Platin Teknoloji Farkıyla Ulaşabilirsiniz.

 

Hid kart okuyucu ürün çeşitlerimiz.

iCLASS SE® gelişmiş güvenlik ve performans ile yeni nesil erişim kontrolü platformu

pivCLASS® İletişim, NIST SP 800-116 kurallarına uygun temassız ve biyometrik okuyucular

iCLASS® hala kullanıcı dostu, kullanışlı ve uygun fiyatlı olurken gelişmiş güvenlik ve mutliCLASS® standart akıllı kart okuyucular

SmartID® MIFARE® / DESFire® Temassız akıllı kart okuyucu ürün, esnek ve güvenli hem de açık mimari sağlar

OMNIKEY® OMNIKEY ürünleri herhangi bir bilgisayarda herhangi bir uygulama için herhangi bir akıllı kart destekleyen

HID Prox sorunsuz Sağlam, uygun fiyatlı ve giriş kontrol sistemleri bir dizi ile entegre

Indala® Yaklaştımalı tip  Tüm Indala okuyucuların okuyucu bir doğrulama sürecinde ek bir güvenlik düzeyi sağlar FlexSecur teknolojisine sahiptir

Baskı yapılabilir isoprox kartlar 

 

Hid Omnikey Akıllı Kart Okuyucular

3121 USB 2.0 EMV, CCID, Standard standing baseHID

5021CL 13.56Mhz akıllı temassız USB2.0 kart okuyucuHID

5025 CL 125KHz temassız USB2.0 gri kart okuyucuHID

5427 CK 125KHz-13.56Mhz DF USB okuyucuHID

1386 ISOProx II PVC, Proximity KartHID

6005 ProxPoint® Plus gri renk proximity okuyucuHID

900 NSNHID İCLASS SE® R10 Seos® Profile Wiegand kart okuyucuHID

900 NTN HID iCLASS STD & SE R10 13.56Mhz siyah kart okuyucuHID

921N iCLASS SE+STD RK40 Keypad 13.56Mhz kart okuyucuHID

5375 MaxiProx Uzun Mesafeli Proximity ReaderHID

4045 EntryProx Stand-Alone Proximity ReaderHID

Türkiye HID stokları için uzmanlarımızdan teyit alınız .

bottom of page