top of page

Hanwha  Elektronik Güvenlik Kameraları ve Ekipmanları Türkiye'de

hanwha vision türkiye

Hanwha Vision (eski adıyla Hanwha Techwin), Güney Kore merkezli "FORTUNE Global 500" şirketi olan Hanwha Group'un bir parçasıdır. Global video gözetim endüstrisinde dünya çapında optik tasarım, görüntü işleme ve Siber güvenlik teknolojileri ile 30 yılı aşkın bir süredir öncü konumundadır. Hanwha Vision, işini genişleterek küresel bir vizyon çözüm sağlayıcısı olmayı hedeflerken, müşterilere daha fazla değerli ve anlamlı bilgi sunarak, AI ve bulut teknolojilerinden faydalanarak önemli verileri toplayarak ve büyük veri analizlerini sunacaktır.

Hanwha Vision, son kullanıcılara kamera içinde video analitiği gibi yazılım çözümlerini çalıştırma seçeneği sunmanın değerini ilk fark edenlerden dünyanın lider kamera üreticilerinden biridir. Yeni  nesil yüksek çözünürlüklü kameralarımızın içeriğinde  bulunan Açık Platform yonga setlerimizin en önemli güçlerinden biridir., müşterilere yazılım uygulamalarının yanı sıra VMS (video yönetim yazılımı) dahil, işletme gereksinimlerine en iyi uyacak mükemmel yazılım uygulama kombinasyonunu seçme özgürlüğü sağlamasıdır.

"En İyi ve Akıllı  ''  ürünleri sunmak, eksiksiz bir video gözetim çözümü sunmanın sadece bir parçasıdır; Hanwha Vision'ın her ürünü, eşsiz öncesi ve satış sonrası destek tarafından desteklenmektedir. Eğitim, sistem tasarımı, teknik destek ve tam beş yıl garantiyi de içeren destek hizmetleri yelpazesinin bir parçasıdır.

Lider güvenlik kamerası ve ekipmanları üreticisi  ;  Samsung Techwin Olan firmanın adı güncellenerek Hanwha Vision olmuştur.

Platin Teknoloji  Hanwha Vision  Güvenlik kamera ve aksesuarları Türkiye  proje partneridir.

Hanwha Techwin Europe, güvenlik profesyonellerinin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olan sağlam ve güvenilir kameralı güvenlik ürünleri sunuyor. Kameralarımız, video kayıt cihazlarımız ve diğer IP tabanlı aygıtlarımız, Hanwha markasıyla özdeşleşmiş olan hassas cihaz mühendisliği mirasını yansıtan titiz standartlara göre üretilmektedir.

Hanwha Vision’i diğerlerinden ayıran şey, ürünlerimizde birlikte alındığında müşterilerimize somut yararlar ve sıradışı bir değer sunan bir dizi yenilikçi özelliklerin uzun bir listesidir. Bu özelliklerin temelinde yatan teknolojilerin birçoğu Hanwha Vision’e özgüdür.

Hanwha Vision Europe son kullanıcılara video analizi gibi yazılım çözümlerini örneğin kamera içerisinden olduğu gibi uç noktalardan çalıştırabilme seçeneğini sağlamanın değerinin ilk farkına varan üreticileridendir. Yüksek çözünürlüklü kameralarımızın en son neslinin temelinde yatan Açık Platform WiseNetIII DSP yonga setimizin güçlü yanlarından biri de müşterilerimize kişisel ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyan yazılım uygulamaları ile VMS’nin (video yönetim yazılımı) mükemmel bileşimini seçme konusunda tam özgürlük sağlamasıdır.

“Sınıfında En İyi” ürünlerin ve çözümlerin sunulması komple bir kameralı güvenlik çözümünü sunma sürecinin sadece tek bir parçasını oluşturmaktadır; birçoğu bağımsız ürün testlerinde yüksek puan alan Hanwha Techwin ürünlerinin her birinin gücü, rakipsiz satış öncesi ve sonrası destekle artırılmaktadır. Sistem tasarımı, teknik destek ve tam iki yıllık garantiyi de içeren destek hizmetleri yelpazesinin kalbi eğitimde yatıyor.

Hanwha Techwin Avrupa’nın güvenlik çözümleri distribütör geniş bir ağ üzerinden Avrupa’da yaygın erişilebilir

Hanwha Vision  kapalı devre kamera sistemleri partneri olan  Platin Teknoloji uzmanları kurumlarınıza özel çözümler sunacaktır.

hanwha cctv türkiye

Hanwha Güvenlik kameralar​ 

 • ANALOG Kameralar 

 • AHD Kameralar

 • IP Kameralar

Hanwha Video Kaydediciler​ 

 • ANALOG Kayıt cihazı  DVR

 • NETWORK Video kayıt cihazı  NVR

 • Mobil DVR & NVR kayıt cihazı 

Hanwha İzleme ve Kayıt Yazılımları ​

 • Yönetim ve Analiz yazılım 

 • İzleme ve kayıt yazılım 

 • Ağ kayıt ve Raid yazılımı 

Hanwha CCTV Çevre birimleri 

 • lensler

 • Monitörler 

 • Video wall ve yazılımları 

 • Muhafazalar

 • Kontrol Keyboardları 

 • Decoder ve Encoder​​​

CCTV Aksesuarları ​

Hanwha Ürün Serileri

P serisi Hanwha  IP CCTV Kameraları

Hanwha Vision'ın P serisi kamera serisi, yapay zeka video analizi, çoklu sensör teknolojisi ve yenilikçi tasarımda en iyiyi sunma yeteneğimizi sergileyen çeşitli benzersiz kategoriler içerir.

 

X serisi Hanwha  IP CCTV Kameraları

X serisi ağ kameraları, 4K çözünürlük, eXtreme WDR ve %100 lens distorsiyon düzeltmesi gibi özelliklere sahip Hanwha Vision'ın tescilli Wisenet 7 yonga setini içerir. 

T serisi Hanwha  IP CCTV Kameraları

T serisi kamera serisi, çeşitli özel, görev açısından kritik ağ kamera cihazlarını içerir. Bu kameralar, patlamaya dayanıklı muhafazalar, termal, 8K Ultra HD çözünürlük ve benzersiz endüstriler ve kullanım durumları için tasarlanmış diğer özel cihazlarla deniz ortamlarına karşı koruma sağlar.

 

Q serisi Hanwha  IP CCTV Kameraları

Q serisi, H.265 sıkıştırmayla keskin ve net görüntü kalitesi sunar; perakende, bankacılık ve ofisler gibi küçük ve orta ölçekli uygulamaların güvenliğini sağlamak için idealdir. Gelişmiş özellikler arasında akıllı video analizi, Geniş Dinamik Aralık, Dahili IR, Koridor Görünümü ve WiseStream II yer alır.

 

A serisi Hanwha  IP CCTV Kameraları

A serisi ürün grubu, güvenlik profesyonellerinin talep ettiği temel işlevselliklerle donatılmış, uygun maliyetli kamera ve NVR çözümlerini içerir.

 

HD+ serisi  analog HD ve QHD Hanwha CCTV Kameraları

HD+ analog HD ve QHD çözünürlüklü kamera serisi, komple sistem revizyonu maliyeti olmadan modern ağ tabanlı gözetimin verimliliğinden yararlanır.

İhtiyaçlarınıza uygun Hanwha güvenlik kamerası önerilerimiz için  Platin Teknoloji uzmanlarından destek alabilirsiniz.

bottom of page