Yangın Algılama Sistemi Test Ekipmanları

''Yangın dedektörlerinizi test edin , çalıştığına emin olun  ''

'' Temizleyin uzun yıllar sorunsuz algılama yapsın''

solo a10 duman dedektörü test.jpg
solo a5.jpg
solo c3 co test spreyi.jpg

Solo A10 Duman Dedektörü Test Spreyi

Tüm Yangın algılama sistemi duman dedektörü üreticisi firmaların onayladığı 

Solo A10  içeriğindeki gerçek yangın  dumana benzer yapısı sayesinde profesyoneller tarafından yangın dedektörü test işlemlerinde tercih edilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Solo A5 Duman Dedektörü Test Spreyi

Tüm Yangın algılama sistemi duman dedektörü üreticisi firmaların onayladığı Solo A5 duman dedektörü test spreyleri fonksiyonel ve verimli testlerin yapılmasını sağlamaktadır.Solo A5  içeriğindeki gerçek dumana benzer yapısı sayesinde profesyoneller tarafından tercih edilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Solo C3  CO Test Spreyi

Yangın algılama ekipmanların gibi karbonmonoksit ( CO )  dedektörlerinin  Uluslararası kural ve standartlar gereği  algılama hücrelerinin test edilmesi gereklidir Solo C3 bu amaçla üretilmiştir. 

Daha Fazla Bilgi
duman-ısı-dedektörü-test.jpg
smoke sabre.jpg
solo 365.jpg

Solo 811  Duman Dedektörü Test kitleri

Solo test kitleri ile tüm ekipmanların set halinde temini ve kullanımı mümkün olmaktadır. Bu sayede yüksek tavanlı alanlarda test , dedektör sökme ve takma işlemleri rahatlıkla yapılabilecektir.

Daha Fazla Bilgi

Smoke Sabre Duman Test Spreyi

Smoke Sabre, duman dedektörü test cihazlarının tasarımında yeni nesil büyük değişiklikleri barındırmaktadır. Diğer tüm basınçlı aerosol duman test spreylerinin  kullanılmaları durumunda, dedektörün haznesinde ve / veya kasasında zararlı kalıntı bıraktıkları için  dezavantajlara oluşmaktadır..

Daha Fazla Bilgi

Solo 365 Yeni Nesil Duman Dedektörü Test Ekipmanları

Yeni Nesil test ekipmanı Solo 365 test duman üretir, test sırasında az duman israf eder ve Geleneksel duman spreylerine oranla daha fazla test sağlar

Daha Fazla Bilgi
duman test tableti.png

 Ortamda yapay duman gerektiren havalandırma tesisatı , baca  vb duman tahliye ekipmanları testi için çözüm olarak sunulan duman test tabletleri  . Hızlıca  gerekli  yoğun dumanın oluşmasın sağlayacak yapıdadır. . Elde edilen yoğun duman ile sızdırmazlık ve cihaz performans testleri rahatlıkla yapılabilir. .