top of page

Yangın Algılama Sistemi Test Ekipmanları

''Yangın dedektörlerinizi test edin , çalıştığına emin olun  ''

'' Temizleyin uzun yıllar sorunsuz algılama yapsın''

solo a10 duman dedektörü test spreyi
solo a5 test spreyi
solo c3 co test spreyi

Solo A10 Duman Dedektörü Test Spreyi

Tüm Yangın algılama sistemi duman dedektörü üreticisi firmaların onayladığı 

Solo A10  içeriğindeki gerçek yangın  dumana benzer yapısı sayesinde profesyoneller tarafından yangın dedektörü test işlemlerinde tercih edilmektedir.

Solo A5 Duman Dedektörü Test Spreyi

Tüm Yangın algılama sistemi duman dedektörü üreticisi firmaların onayladığı Solo A5 duman dedektörü test spreyleri fonksiyonel ve verimli testlerin yapılmasını sağlamaktadır.Solo A5  içeriğindeki gerçek dumana benzer yapısı sayesinde profesyoneller tarafından tercih edilmektedir.

Solo C3  CO
Dedektörü Test Spreyi

Yangın algılama ekipmanların gibi karbonmonoksit ( CO )  dedektörlerinin  Uluslararası kural ve standartlar gereği  algılama hücrelerinin test edilmesi gereklidir Solo C3 bu amaçla üretilmiştir. 

solo duman dedektörü  kiti
smoke sabre test spreyi
solo 365 test kiti

Solo 811 & 812  Duman Dedektörü Test kitleri

Solo test kitleri ile tüm ekipmanların set halinde temini ve kullanımı mümkün olmaktadır. Bu sayede yüksek tavanlı alanlarda test , dedektör sökme ve takma işlemleri rahatlıkla yapılabilecektir.

Smoke Sabre Duman Test Spreyi

Smoke Sabre, duman dedektörü test cihazlarının tasarımında yeni nesil büyük değişiklikleri barındırmaktadır. Diğer tüm basınçlı aerosol duman test spreylerinin  kullanılmaları durumunda, dedektörün haznesinde ve / veya kasasında zararlı kalıntı bıraktıkları için  dezavantajlara oluşmaktadır..

Solo 365 Yeni Nesil Duman Dedektörü Test Ekipmanları

Yeni Nesil test ekipmanı Solo 365 test duman üretir, test sırasında az duman israf eder ve Geleneksel duman spreylerine oranla daha fazla test sağlar

solo 460- 461 test başlığı
duman tableti
423/424 Isı Dedektörü Test Cihazı

Solo 460 ve 461 Isı Dedektörü Test  kitleri

Solo test kitleri ile sıcaklık algılama tipi dedektörlerini rahatlıkla test edebilirsiniz.  Bu sayede yüksek tavanlı alanlarda test , dedektör sökme ve takma işlemleri rahatlıkla yapılabilecektir. Pil ile çalışır 

Duman Test Tabletleri

 Ortamda yapay duman gerektiren havalandırma tesisatı , baca  vb duman tahliye ekipmanları testi için çözüm olarak sunulan duman test tabletleri  . Hızlıca  gerekli  yoğun dumanın oluşmasın sağlayacak yapıdadır. . Elde edilen yoğun duman ile sızdırmazlık ve cihaz performans testleri rahatlıkla yapılabilir. .  

Solo 423 ve 424 Yeni Nesil Sıcaklık Dedektörü Test Ekipmanları

Solo test kitleri ile sıcaklık algılama tipi dedektörlerini rahatlıkla test edebilirsiniz.  Bu sayede yüksek tavanlı alanlarda test , dedektör sökme ve takma işlemleri rahatlıkla yapılabilecektir. 110 / 120 veya  220 / 240 volt ile  çalışır 

bottom of page