DMTECH Yangın algılama ve alarm ekipmanları  

dm-tech

DMtech Ltd, Yangın Alarmı Endüstrisinde önde gelen bir Avrupa şirketinin ek yatırım  kuruluşudur. Kurucu, şu anki Genel Müdür olan Milen Kirov, yangın Alarm Sistemleri için lider Tasarımcı olarak 20 yıldan fazla deneyime sahiptir.

DM-Tech Ltd. gururla söyleyebiliriz ki, mevcut yangın Alarm Dedektörleri, manuel kontrol noktaları ve W-lan ile yangın kontrol paneline erişim dahil olmak üzere konvansiyonel ve adreslenebilir yangın Alarm Kontrol Panelleri, en son teknoloji ve know-how ile tasarlanmıştır.


DMTech gelişmiş  bir mühendislik firmasıdır.

Donanım ve yazılım Mühendislerimiz, teslimat kapsamımıza sürekli olarak yeni özellikler, işlevler ve yeni donanımlar ekler ve ekler. Konvansiyonel ve adresli yangın kontrol panellerimize W LAN üzerinden uzaktan erişim ekledik, bu sayede son kullanıcıya programı online olarak kontrol etme, izleme, değiştirme ve acil durumlarda müdahale etme imkanı sağladık.

Ürünlerimiz Avrupa standardına göre sertifikalandırılmıştır.

Ar-Ge Departmanı mühendisleri, mekanik, elektronik ve programcılardan oluşan Ekibimiz ile farklı ülkelerdeki ve OEM'lerdeki gereksinimleri karşılamak için kendi bünyemizde özelleştirilmiş çözümler tasarlayabiliyoruz.

Müşterilerimize tüm ekipmanlarımızın Ar-Ge Departmanımız tarafından tasarlandığını ve yalnızca Avrupa Birliği topraklarında üretildiğini temin ederiz.

Ekipmanlarımızın güvenilirliğinden eminiz, bu nedenle müşterilerimize 3 YIL GARANTİ SÜRESİ veriyoruz. derler 

dm-tech yangın algılama panelleri
dm-tech yangın dedektörleri
dm-tech yangın siren ve aksesuarlar
dm-tech yangın söndürme paneli