top of page
çevre güvenlik

Elektronik  Çevre Güvenlik Sistemleri

Elektronik Çevre Güvenlik sistemleri Endüstriyel tesislerden , Havalimanlarına, Toplu konulardan, Prestij villalara kadar Birçok kişi kurum ve işletmenin fiziksel önlemlerine ek olarak risk unsurları  gerçekleşmeden algılanması amacıyla platin teknolojinin deneyimli kadrosu tarafından kurulmaktadır.

  Acı tecrübelerle sabit olan fiziksel engellerin, kameraların tek başına çözüm olmadıkları gerçeği doğrultusunda geliştirilen ürünler kesinlikle mevcut fiziksel görüntüye ek bir ekipman ihtiva etmez .

Mevcut dış sınırların fiziksel durumuna uygun algılama teknolojisi ile görünmez ikincil bir çit oluşturulur ve daha zanlı sınırlara girmeye çalışırken algılanarak risklerin önlenmesi sağlanmaktadır.

  Tesis edilen sistemlerin, operatör cctv entegrasyonu görüntü ve sistem üzerinden  noktasal bilgi sağlamaktadır. Bu sayede binlerce dönüm alan içinde bile olayın gerçekleştiği alana güvenlik görevlilerinin rahatlıkla ulaşmaları sağlanmaktadır.

   Şartlar ne olursa olsun çevreye veya araziye uygun algılama çözümleri platin teknolojide bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz arazinin  güvenlik gereksinimleri ile birlikte ailenizin estetik taleplerini  karşılayan mütevazi bir koruma sistemi ile size ve sevdiklerinize güvenli bir hayat sunmak ve İşletmenizin hayati ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır.

   Radyo Frekans, Hırsız Algılama sistemi davetsiz misafirlerin  engellenmesi gerektiği yerlerde tam koruma sağlamak için geliştirilmiştir. Tamamen gizli ve Saldırgan tarafından  görünmez algılama  türüdür. Boş alanda yürüdüğünü sanan zanlı ilgili algılama alanına bilmeden yürüyerek geçtiği an algılama için  idealdir.

  Bu 'alan'  iki özel tasarlanmış kabloları bir iletici ve bir radyo dalgası alıcı kullanılarak oluşturulur. Dalgaların desen herhangi bir değişiklik model değişikliğinin nedenini belirleyen bir sinyal işlemci ile analiz edilir.Saldırgan algılama alanına girdiği zamanlar çok radyo dalgalarının Adam boyutlu alan, onların varlığı bir alarm üretir, gibi görünmez 'dikenli tel' davranır.

  Çit  yada  duvarlarda ya da zemine  monte edilebilir gibi ideal bir güvenlik çözümü sunar. Estetik kaygılar oluşturmaz , İşletmenizin ,   ailenizi ve evinizi korumak için saldırganı daha yaklaşma sürecinde algılar ve belirlenen mesafeden fazla yaklaşmasını durumunu tespit eder .

Bu konuda birkaç farklı ürün kullanılır

  • Mikrofonik algılama

  • Hava akışı 

  • Vibrasyon 

  • Radar Tarama 

  • Manyetik alan 

Taleplerinizi paylaşmanız durumunda Platin Teknoloji uzmanları projenize en uygun ürün ve çözümü sunacaklardır.

Çevre Güvenlik Sistemleri: Metin
bottom of page