bosch türkiye

Bosch Elektronik  Güvenlik Çözümleri

Platin Teknoloji dünyanın birçok güçlü markasına ek olarak sektörün devlerinden Bosch markalı Yangın Algılama ,Genel seslendirme , Acil anons ve Kapalı devre kamera CCTV ürünleriyle  güç birliği yapmaktadır.


Neden BOSCH ?

Bosch’un kapsamlı ürün yelpazesi, video gözetim, hırsız alarm, kartlı geçiş kontrol, yangın algılama ve acil anons sistemlerinin yanı sıra bina yönetim sistemini de içermektedir. İletişim tarafında yer alan genel seslendirme, profesyonel ses ve konferans sistemleri seriyi tamamlamaktadır.


"Mühendislik Çözümleri ve Yazılımları" biriminin yardımıyla Bosch, uluslararası iş ortağı ağını son derece karmaşık projelerin tasarımı, ihale hazırlığı ve uygulanması yoluyla desteklemekte ve bu yolla onlara yardım etmektedir. Bu projeler yerel iş ortaklarıyla birlikte yürütülmektedir.


GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

·         Analog, IP ve hibrid tabanlı kapalı devre televizyon (CCTV) sistemleri

·         Hırsız alarm sistemleri

·         Kartlı geçiş kontrol sistemleri

·         Güvenlik yönetim sistemleri

·         Yangın algılama sistemleri

·         Genel seslendirme ve acil anons sistemleri

·         Konferans sistemleri


ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

BOSCH markalı ürünler ile birbirinden bağımsız çalışan sistemler yerine   entegre çalışan  ,tamamen akıllı ve verimli  çözümler sunulmaktadır.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisidir. Kesinleşmemiş ön rakamlara göre 2014 yılında yaklaşık olarak 290 bini aşkın çalışanı ile 48.9 milyar avro tutarında satış gerçekleştirmiştir. Bosch Grubu; Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Enerji ve Bina Teknolojileri ve Dayanıklı Tüketim Malları olmak üzere 4 ana sektörde faaliyet göstermektedir. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve 50’nin üzerinde ülkedeki 360’dan fazla bağlı bölgesel şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları da dâhil edildiğinde, Bosch yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Bu dünya çapındaki gelişme; üretim ve satış ağı daha fazla büyüme için temel oluşturmaktadır. Bosch, 2014 yılında dünya çapında 4,600 patent başvurusunda bulunmuştur. Bosch Grubu etkileyici ürün ve hizmetler tasarlayarak, hem inovatif hem de faydalı çözümler sunarak yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Böylelikle, şirket dünyanın her yerinde “yaşam için teknoloji” sunabilmektedir.