top of page
bosch türkiye

Bosch Elektronik  Güvenlik Çözümleri

Platin Teknoloji dünyanın birçok güçlü markasına ek olarak sektörün devlerinden Bosch markalı Yangın Algılama ,Genel seslendirme , Acil anons ve Kapalı devre kamera CCTV ürünleriyle  güç birliği yapmaktadır.

 

Neden BOSCH ?

Bosch’un kapsamlı ürün yelpazesi, video gözetim, hırsız alarm, kartlı geçiş kontrol, yangın algılama ve acil anons sistemlerinin yanı sıra bina yönetim sistemini de içermektedir. İletişim tarafında yer alan genel seslendirme, profesyonel ses ve konferans sistemleri seriyi tamamlamaktadır.

 

"Mühendislik Çözümleri ve Yazılımları" biriminin yardımıyla Bosch, uluslararası iş ortağı ağını son derece karmaşık projelerin tasarımı, ihale hazırlığı ve uygulanması yoluyla desteklemekte ve bu yolla onlara yardım etmektedir. Bu projeler yerel iş ortaklarıyla birlikte yürütülmektedir.

 

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

·         Analog, IP ve hibrid tabanlı kapalı devre televizyon (CCTV) sistemleri

·         Hırsız alarm sistemleri

·         Kartlı geçiş kontrol sistemleri

·         Güvenlik yönetim sistemleri

·         Yangın algılama sistemleri

·         Genel seslendirme ve acil anons sistemleri

·         Konferans sistemleri

 

ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

BOSCH markalı ürünler ile birbirinden bağımsız çalışan sistemler yerine   entegre çalışan  ,tamamen akıllı ve verimli  çözümler sunulmaktadır.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisidir. Kesinleşmemiş ön rakamlara göre 2014 yılında yaklaşık olarak 290 bini aşkın çalışanı ile 48.9 milyar avro tutarında satış gerçekleştirmiştir. Bosch Grubu; Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Enerji ve Bina Teknolojileri ve Dayanıklı Tüketim Malları olmak üzere 4 ana sektörde faaliyet göstermektedir. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve 50’nin üzerinde ülkedeki 360’dan fazla bağlı bölgesel şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları da dâhil edildiğinde, Bosch yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Bu dünya çapındaki gelişme; üretim ve satış ağı daha fazla büyüme için temel oluşturmaktadır. Bosch, 2014 yılında dünya çapında 4,600 patent başvurusunda bulunmuştur. Bosch Grubu etkileyici ürün ve hizmetler tasarlayarak, hem inovatif hem de faydalı çözümler sunarak yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Böylelikle, şirket dünyanın her yerinde “yaşam için teknoloji” sunabilmektedir.

cctv-bosch
seslendirme ve acil anons bosch

Bosch Plena Acil Anons Sistemi

  • Entegre genel seslendirme ve acil anons işlevi

  • Eksiksiz uyumlu sistem öğeleri yelpazesi

  • Küçük ve orta ölçekli uygulamalar için mükemmel çözüm

  • Modern ses ve mesaj yönetimi teknolojisi

  • Güvenilir, uygun maliyetli ve kurulumu kolay 

Sürekli değişen bir dünyada iletişim
İster basit bir anons kurulumuna, bir acil durum tahliye sistemine veya entegre bir genel seslendirme ve acil anons yapılandırmasına ihtiyacınız olsun, Bosch'un uygun maliyetli Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemine mutlaka karşılaştırınÇok çeşitli uygulamalar için mükemmel çözümler oluşturmak üzere birleştirilebilen bir sistem elemanları ailesidir. Bosch ayrıca eksiksiz bir çözüm için eksiksiz bir hoparlör, mikrofon ve diğer profesyonel ses aksesuarları yelpazesi sunar.

Bosch Sizin için tasarlandı…
Esnek Plena ailesi, özel uygulama gereksinimlerini karşılamanızı kolaylaştırarak genel seslendirme ve acil anons sistemi kurulumuna değer katar. Kurulumu ve yapılandırması kolaydır, son derece güvenilirdir ve üç yıllık garanti kapsamındadır. Bilgisayar tarafından yönetilen dijital mesajlaşma ve arka plan müziği (BGM) seçenekleri de dahil olmak üzere en son ses teknolojisini içeren Plena, gereksinimleriniz göz önünde bulundurularak tasarlanmış eksiksiz bir çözümdür.

Platin Teknoloji  Müşterileriniz için... Güvenli ve keyifli bir ortam, genel seslendirme veya acil anons sisteminin getirdiği gönül rahatlığıyla insanların hakkıdır. Bu temel ihtiyacı en uygun maliyetli ve kullanıcı dostu şekilde karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Plena, ticari işletmelerden fabrikalara, ibadethanelerden devlet kurumlarına, otellere kadar her türlü uygulamada güvenlik ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılar.

ve tam memnuniyet için.
Size, işlevsellikten ödün vermeden
veya genişleme potansiyelini sınırlamadan, anlaşılması ve kurulumu kolay ve kullanımı zevkli güvenilir ürünler sağlayabiliriz . Kanıtlanmış teknoloji, güvenilir mühendislik ve kaliteli malzemelerin birleşimi, siz ve ziyaretçileriniz için sınıfının en iyisi ekipman ve tam memnuniyet sağlar.

EN54 uyumlu acil anonslara giden güvenilir yol

 

Plena Acil Anons Sistemi
Plena Acil Anons Sistemi fabrikalar, ofisler, oteller, alışveriş merkezleri, süpermarketler, spor tesisleri, okullar ve üniversiteler gibi küçük ve orta ölçekli uygulamalarda genel seslendirme ve acil durum tahliyesi için tasarlanmıştır. Sistem denetimi, yedek amplifikatör değiştirme, hoparlör hattı gözetimi, dijital mesaj yönetimi ve itfaiyeci paneli arayüzü gibi tüm temel EN54 işlevleri, mükemmel konuşma anlaşılırlığı ve mesaj iletimini garanti etmek için kanıtlanmış ses teknolojisi ile birleştirilmiştir.

 

Bosch EN54 sertifikalı
Stresli koşullar altında kolay kullanım için geliştirilen Plena Acil Anons Sistemi, zorlu IEC60849 standardına (ve ulusal eşdeğerlerine) uygundur. Yalnızca bu zorlu standarda uyan ve kendi titiz test rutinimizi geçen ürünlerin Bosch 'EN54' sertifika mührünü taşımasına izin verilir.

Entegre acil anons ve genel seslendirme
Acil arama (EMG) ve arka plan müziği (BGM) ses kanalları, 60 adede kadar bölge, 8 çağrı istasyonu ve 2 uzaktan kontrol paneli ile Plena Acil Anons Sistemi kapsamlı olanaklar sunar. Plena BGM Source ve Booster Amplifikatörleri ile uyumludur. Bosch, entegre bir genel seslendirme ve acil anons
çözümü için EN54 uyumlu hoparlörler ve aksesuarlar sağlayabilir. 

bottom of page