aiphone interkom türkiye'de

AIPHONE

İnterkom Sistemleri

1948’de kurulan AIPHONE, dünyada iletişim sistemleri alanında en saygı duyulan ve güvenilir markalarından biri haline gelmiştir. Şirket merkezi  Japonya ’da bulunan firma, Kuzey Amerika ve Avrupa’daki pazarlama alt kuruluşları ile beraber 60’ın üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.  Ürün yelpazesi basit kendin-kur kapı haberleşme sistemlerinden, ileri düzeyli görüntülü giriş kontrol ve güvenlik sistemlerine, komplike ticari sistemlere ve yeni nesil ev, apartman iletişim sistemlerine kadar uzanmaktadır.

1981’de AIPHONE kalite kontrol alanındaki en önemli ödül olan Deming Ödülünü kazanmıştır ve 1993’de ISO9001 sertifikası almıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca 1998’de Toyota fabrikasında ISO14001 onayı almış ve bunu diğer üretim noktaları için de genişletmiştir. Yıllarca sorunsuz performans gösteren ürünlerimiz, ihtiyaç duyduğunuz zamanda ve yerde koşulsuz teknik destek ile hizmetinizdedir.

Görüntülü sistemlerde oynar kamera-lens (pan / tilt) teknolojisi, ikitel teknolojisi, dokunmasız (handsfree - eller serbest) teknolojileri ilk defa Aiphone tarafından sektöre tanıtılmış ve üstün kalite, basit kullanım prensibiyle kullanılıcılara sunulmuştur.

Ülkemizde yüksek kalite/fiyat optimizasyonu sayesinde rağbet görmüş ve  sadece sistemin kendi maliyeti ile değil aynı zamanda güncel teknoloji ile üretilmesinin sonucu olarak,neredeyse sınırsız ömrü (Türkiye’ deki sistemleri 20 yıldır sorunsuz hizmet vermektedir ), minimum  kablaj maliyeti, arızalı ürün çıkmaması, hemen hemen hiç bakım gerektirmemesi gibi açılardan da kullanıcıya büyük tasarruflar sağlamaktadır. Bununla beraber, Sanayi Bakanlığı ve TSE onaylı teknik servis desteğini her an yanınızda hissedeceksiniz.

Konut projeleri yanında hastane, banka, otel, büro, fabrika ve özellikle villa projelerinde kullanıcının değişik taleplerini karşılayacak çok çeşitli sistemleri, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de seçici kullanıcının hizmetine sunmaktadır.

AIPHONE ile hemşire çağrı sistemleri  ‘konuşmaya’ başlamıştır...
AIPHONE ile marketlerde hizmet birimleri birbirine ‘anında ulaşır’ olmuştur...
AIPHONE ile genel müdür yardımcınız  ‘güvenli’  bir ofis ortamına kavuşmuştur...
AIPHONE ile eşiniz kapıyı açarken sizi ‘gülümseyerek’ karşılayacaktır...
AIPHONE ile kimse  kapalı garajda  ‘kaybolmayacaktır’...
AIPHONE ile ofisinizde ‘iş verimliliği’ artmıştır...
AIPHONE ile ameliyathanenizin ‘hızı’ artmıştır...
AIPHONE ile isterseniz ziyaretçiniz ‘renkli’ görünecektir...
AIPHONE ile siz evde yokken gelen ziyaretçiniz ‘unutulmayacaktır’...
AIPHONE ile ofisinizin / evinizin kapısını tatilde açmak, gelen ziyaretçilere cevap vermek hayal değildir.
AIPHONE ile her yerde, her zaman, her şekilde  sizinle birlikteyiz...

AIPHONE Türkiye'de İntercom , Panik buton , Acil durum haberleşme  Çözümleri ile  Platin Teknoloji'de 

aiphone diafon ve panik buton
aiphone-ixg-sistemi-mobil_edited.png