top of page
protectowire

Protectowire Lineer Isı Algılayıcı Kablo tipi Sensör 

Doğrusal Isı Dedektörlerinin ve Özel Tehlike Doğrusal Isı Algılama Sistemlerinin lider üreticisinin yaratıcısıdır. Çözümlerimiz, geniş bir endüstriyel ve ticari uygulama yelpazesine uygun yangın algılama için eksiksiz alarm sistemleri içerir.

Protectowire, teknolojinin öncülüğünü sürdürme konusundaki derin bağlılığıyla, geniş bir uygulama yelpazesinin zorluklarını karşılamak için tasarlanan ürünleri geliştiren ve geliştiren bir yenilikçi, endüstri lideri olarak konumlandırmıştır.

Uzman mühendislik ve tasarım yeteneklerimiz, müşterilerimize benzersiz müşteri hizmetleriyle donatılmış son teknoloji ürünü algılama ürünleri sağlayarak “toplam sistem yaklaşımı” sağlamaya odaklanmıştır.

80 yıldır dünyanın en büyük şirketlerinin birçoğu değerli varlıklarını ve iş operasyonlarını korumak için Protectowire Yangın Algılama Sistemlerini seçti. Kanıtlanmış ürün güvenilirliği, geniş tecrübe ve inovasyon konusunda geniş bir endüstri yelpazesi ve olağanüstü müşteri hizmetleri desteği ile ünümüzü oluşturduk.

Tecrübeli ve tecrübeli çalışanlardan oluşan ekibimiz, müşterilerimize, yangın algılama sistemlerinde üstün hizmet ve en yüksek kaliteyi sunabilmek için ürün ve imkanlar konusunda iyi eğitimli olduklarından emin olmak için küresel bir yetkili distribütör ağı ile yakın bir şekilde çalışmaktadır.

Protectowire kablo tipi yangın algılama sistemi çözümlerini Platin Teknoloji uzmanları tüm Türkiye genelinde çözümler sunmaktadır. 

lineer sıcaklık dedektörü kablo tipi

Protectowire Dijital Doğrusal Isı Dedektörü algılayıcı sensör , yangın algılama endüstrisinde en çok kullanılan doğrusal ısı dedektörüdür. Uzunluğu boyunca herhangi bir yerde ısıyı tespit edebilen sürekli bir ısı detektörüdür.

Sensör kablosu, özel olarak ısıya duyarlı bir polimerle tek tek izole edilmiş iki çelik iletkenden oluşur. İzole edilmiş iletkenler, aralarında bir yay basıncı uygulamak için bükülmüşlerdir, daha sonra koruyucu bir bant ile sarılmış ve koruyucu bir dış kılıf ile bitirilmiştir.

Protectowire Şirketi, Doğrusal Isı Algılama, Onaylanmış Sıcaklık Başlatma veya CTI'daki en son yenilikleri duyurmaktan gurur duyar.

CTI, The Protectowire Company tarafından oluşturulan ve patentli yeni bir Dijital Doğrusal Isı Algılama teknolojisidir. Bu teknoloji, geleneksel dijital lineer ısı algılama teknolojisine yönelik bir geliştirmedir ve kısa devre ayrımcılığına olanak tanır. CTI, bir alarm başlatılmadan önce Dijital Doğrusal Isı Dedektörünün termal aktivasyonunu onaylar, böylece dedektöre fiziksel hasarın yarattığı yanlış alarmların insidansını azaltır. Protectowire CTI Dijital Doğrusal Isı Dedektörleri, Kısa Devre Ayrımcılığına sahip tek dijital lineer ısı dedektörleridir.

 

Protectowire FiberSystem 8000, tüm dünyada fiber optik algılama teknolojisini kullanan güvenilir ve akıllı lineer ısı algılama sistemlerinden biri olarak bilinir.Sistem, Tip PFS Fiber Optik Sensör Kablosu ve ilgili yazılıma sahip PTS Kontrolörlerinden oluşur. PTS Serisi Kontrol Cihazları çeşitli alarm kriterleri için yapılandırılabilir ve röle girişleri ve çıkışları kullanılarak onaylanmış bir yangın alarm kontrol paneline bağlanabilir. Sistem, yüksek güvenilirlik ve özelleştirilmiş sistem özellikleri gerektiren yüksek riskli ticari ve endüstriyel tehlikeler için özel olarak tasarlanmıştır.Eşsiz bölgeleme özellikleri.Tek bir sensör uzunluğu en çok 256 bölge içerebilir.Bölgeye göre çoklu alarm başlatma kriterleri.Programlanabilir özel çalışma mantığı.Gerçek zamanlı olarak sürekli sıcaklık izlemeyi yapabilir.Sıcaklık profili, yangın boyutu ve bilgisayar arayüzü kullanarak yayılım grafiği.LAN Arayüzü (TCP / IP), birden fazla yerden uzaktan erişim sağlar.

Ürünler

 • PHSC-135-XLT Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 57°C (metre)

 • PHSC-135-XLT-M Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 57°C (metre), Çelik Tel ile birlikte

 • PHSC-155-XCR Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 68°C (metre)

 • PHSC-155-XCR-M Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 68°C (metre), Çelik Tel ile birlikte

 • PHSC-190-XCR Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 88°C (metre)

 • PHSC-190-XCR-M Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 88°C (metre), Çelik Tel ile birlikte

 • PHSC-220-XCR Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 105°C (metre) 

 • PHSC-220-XCR-M Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 105°C (metre), Çelik Tel ile birlikte

 • PHSC-280-XCR Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 138°C (metre)

 • PHSC-280-XCR-M Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 138°C (metre), Çelik Tel ile birlikte

 • PHSC-356-XCR Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 180°C (metre)

 • PHSC-356-XCR-M Kablo Tipi Sicaklik Dedektörü - 180°C (metre), Çelik Tel ile birlikte

 • PIM-120 Protectowire Mini Zon Arabirim Modülü - 1 Class B Algılama Zonu

 • PIM-430 Protectowire Zon Arabirim Modülü - 2 Algılama Zonu

 • PIM-430D Protectowire Zon Arabirim Modülü - 2 Algılama Zonu, Alarm Metrajı Göstergesi  

 • PIM-430DE Protectowire Zon Arabirim Modülü - 2 Algılama Zonu, Alarm Metrajı Göstergesi, Harici Tip Muhafazalı

 • PIM-430DE-I Protectowire Kendinden Emniyetli Zon Arabirim Modülü - 2 Algılama Zonu, Alarm Metrajı Göstergesi, Harici Tip Muhafazalı, 2 Zener Bariyer Dahil

 • PIM-430E Protectowire Zon Arabirim Modülü - 2 Algılama Zonu, Harici Tip Muhafazalı

 • PIM-430E-I Protectowire Kendinden Emniyetli Zon Arabirim Modülü - 2 Algılama Zonu, Harici Tip Muhafazalı, 2 Zener Bariyer Dahil

bottom of page