İstanbul Şehir Manzarası
Türk Bayrağı Sallayan İnsanlar
platinteknoloji logo

Elektronik güvenlik , erişilebilirlik ve İş güvenliği risklerine özel çözümleri uluslararası  markaların yüksek standart ürünleri,  platin teknolojinin çeyrek asırlık tecrübe ve uzmanlığı ile sunuyoruz. 

 
yangın alarm

İnsanların yaşadıkları, çalıştıkları ortamlardaki yangınlar ciddi emeklerle sahip oldukları kazanımları ve can güvenliği açısından riskleri oluşturmaktadır. Yangın algılama sistemi korunacak alana ait tüm noktaların anlık  yangın riskine karşı kontrol  edilmesine imkan vermektedir.

KAMERA cctv

Kameraların insan gözüyle izlenmesi ve görüntülerin anlık yorumlanması mümkün olmamaktadır. Tüm bu ihtiyaçlardan dolayı Platin Teknoloji  kameralardan alınan görüntüleri yorumlayan  görüntü – olay analiz yazılımları geliştirilmiştir.

GEÇİŞ KONTROL.png

insanların yoğun olarak çalıştıkları fabrikalar, holdingler, kamu kurumları, bankalar v.b işyerlerinde insanların giriş çıkışlarının kontrol altına alınması , bina içerisinde kullanacakları odaların sınırlandırılması, kullanıcıların hareketlerinin takibi ve raporlanması amacıyla kullanılır.

ENGELSİZ YAŞAM.png

Bireylerin  engel durumuna  bakılmaksızın yardıma  ihtiyaç duymadan toplumsal yaşama katılabilmeleri için alınması gereken tüm Elektronik erişilebilirlik çözümlerine ulaşabilirsiniz.

isg.png

İşletmeler için , İşçi sağlığı ve işletme güvenliği konusundaki  elektronik çözümlerimize buradan ulaşabilir . Platin Teknoloji Uzmanlarından İSG risklerinize özel çözümlere ulaşabilirsiniz.

mimarlar

Platin Teknoloji kurucularının  elektronik güvenlik sektöründeki çeyrek asırı aşan tecrübeleri ile   Türkiye genelindeki ; Endüstriyel tesislerden Madenlere ,Enerji santrallarından Bankalara , Holdinglerden Plazalara , Alışveriş merkezlerinden  Zincir mağazalara , Plazalardan  Toplu konutlara,  Otellerden kongre ve fuar alanlarına , Marinalardan  Havalimanlarına , Kamu kuruluşlarından belediyelere kadar birçok sektör , Kurum ve kuruluşun Elektronik güvenlik sistemlerinin Dünya standartlarına uygun kurulması ve teknik hizmetlerinin sağlanması sistemlerin uzun yıllar sorunsuz çalışması ve sektörel gelişime destek olmak amacıyla kurulmuştur