top of page

HID ® Omnikey ® 5427 CK Kart Okuyucu

Mobil erişimi destekleyen çift frekanslı Hid Omnikey okuyucu

omnikey 5427-ck

OMNIKEY® 5427 CK standart okuyucu, iCLASS Seos®, iCLASS SE®, iCLASS®, MIFARE®, Indala Prox ve HID Prox gibi çok çeşitli düşük ve yüksek frekanslı kimlik bilgilerini desteklemek için nihai seçimdir.
Ek olarak, Bluetooth arayüzlü OMNIKEY® 5427 CK, müşterilerin cep telefonlarını kullanarak bilgisayara, ağa veya buluta erişmek için mobil erişim kimlik bilgilerinden yararlanmalarına olanak tanır.
CCID arayüzüne dayalı OMNIKEY® 5427CK, sürücüleri kurmaya veya bakımını yapmaya gerek kalmadan entegre edilebilir. Bu, sahadaki karmaşık yazılım yaşam döngüsü yönetimi sorunlarını ortadan kaldırır ve pazara sunma süresini hızlandırır.
Klavye takoz işlevi ile müşteriler, okuyucuya sunulan bir karttan verileri alabilir ve tuş vuruşu öykünmesini kullanarak kart verilerini doğrudan bir uygulamaya girebilir. Bu, kart verilerini bir uygulamaya manuel olarak girme ihtiyacını ortadan kaldırır. Okuyucu, eğitime gerek kalmadan sezgisel tarayıcı tabanlı yapılandırmayı mümkün kılan entegre, kullanımı kolay web tabanlı bir yönetim aracı içerir.


Düşük ve yüksek frekanslı kimlik bilgilerinin yanı sıra Bluetooth ve NFC aracılığıyla HID Mobil Erişim Çözümlerini tek bir ürün içinde destekleyen OMNIKEY 5427CK okuyucu, karma teknoloji ortamlarında sorunsuz geçiş sağlar

bottom of page