top of page

HID ® Omnikey ® 5422 Kart Okuyucu

Çift arayüzlü temas ve temassız Hid Omnikey akıllı kart okuyucu

5422 hid omnikey

Hid Omnikey  5422, tek bir cihazda temas ve temassız teknolojinin nihai kombinasyonunu temsil eder. Çözüm, hem temaslı hem de temassız akıllı kart teknolojilerinin gerekli olduğu ortamları desteklemek için hem 13.56 MHz temassız akıllı kartı hem de hemen hemen her temaslı akıllı kartı okuyan / bunlara yazan PC bağlantılı bir okuyucuya sahiptir.

Okuyucu, kullanıcılara bilgisayarlara, yazılıma, bulut tabanlı uygulamalara, ağlara ve web sitelerine kullanıcı kimlik doğrulaması gibi uygulamalar için kolaylık, hız ve güvenlik sağlar.

OK5422, sürücü yükleme gereksinimini ortadan kaldırır ve standart PC veya iş istasyonlarının yanı sıra ince ve sıfır istemcilerle kullanıma uygundur.

Faydaları:

  • Çok yönlü - Hem temaslı hem de temassız akıllı kart teknolojisini ve geçiş senaryolarını kullanan son kullanıcı ortamları için idealdir

  • Mevcut çalışan rozetinden yararlanır - Mevcut fiziksel erişim kartlarının kullanımını ağ ve bulut uygulamalarının yanı sıra bilgisayarda oturum açmaya genişletir.

  • Kurulumu kolay - Sürücü yükleme ihtiyacını ortadan kaldırır; işletim sistemi içinde desteklenen yerel CCID sürücülerini kullanır.

  • Artan güvenlik ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi - Seos® kartından yüksek güvenlikli tek seferlik şifreleri (OTP) okuyun ve alın.

bottom of page